Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Poříční oddělení

Zdravim, chci se zeptat, jestli se dá dostat rovnou(bez praxe) na Poříční oddělení do Prahy, nebo zda jsou nějaké zvláštní podmínky? Díky
MONTY :: Datum založení: 08. 04. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 22:47:27 09. 04. 2009
default.png
U policie je to samá paráda, přehlídka a hlavně peníze..:-) tak jak to teda je podle toho co pises tak to je tak kolem 30litru jak uvadi na letakach

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 11:29:39 09. 04. 2009
Peca.jpg
Chápu...na náborovém letáku od Langra jsou čluny, koně, psi,zásahovka atd. Na náborovém odd. to uvést můžeš, ale jestli se to vyplní, ví Bůh. Typický příklad-nastupoval nový policista od MP, který studoval VŠ, ředitel se mu osobně zaručil,že samozřejmě může ve studiu pokračovat. Ihned po nástupu mu ale žádost o studium zamítl! s tím, že jí na své služební zařazení nepotřebuje.Myslíš, že měl podpepsaný ten slib na papíře? Ani náhodou :-)Dnes už je to bývalý kolega, když viděl, že nedrží slovo už ani ředitel. Takže pokud ti na náborovým slíbí,že půjdeš do člunu,nechal bych se překvapit...:-) U policie je to samá paráda, přehlídka a hlavně peníze..:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LEEUWERIK 10:19:01 09. 04. 2009
default.png
Nejlepší bude si tam zavolat a zeptat se PŘÍMO. Hodí se: Zkušenosti s potápěním, záchranářství.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio