Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Mladý policista vyráběl a prodával drogy

Mladý policista vyráběl a prodával drogy aneb Langerův nábor začíná slavit úspěch :-/ Jihomoravská policie zprostila výkonu služby šestadvacetiletého policistu z Hodonínska, který podle inspekce vyráběl a prodával drogy a pod jejich vlivem chodil do služby. Je stíhán pro trestný čin nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů a šíření toxikomanie. "Policista od jara 2008 v několika případech distribuoval marihuanu a metamfetamin a peníze z prodeje drog použil pro svou vlastní potřebu. Policista sám drogy užíval a v době zadržení byl ve službě pod jejich vlivem,“ sdělila mluvčí policejní inspekce Martina Lídlová. Do konce dubna zřejmě o zaměstnání úplně přijde, uvedl pro ČTK náměstek jihomoravského policejního ředitele Jaroslav Vaněk.
PECA :: Datum založení: 09. 04. 2009 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LC 13:05:29 17. 04. 2009
default.png
já nevím, jak tak teď pozoruji nové lidi u policie, zdá se mi že toto je důsledek odbytého výběrového řízení. asi mně ukamenujete, ale sama prostě sdílím ten názor, že poslední dobou k policii vezmou každého trotla...v okolí mám pár živoucích případů :( bohužel

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 07:57:01 12. 04. 2009
Out.jpg
Silne pochybuju, ze by Ota dovedl cokoliv vyrabet:D Mozna si tak koupit redidlo a cuchat, to by mozna vysvetlovalo ty prispevky tady:D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POMAHAT 16:52:31 11. 04. 2009
default.png
hnus..tech pripadu znam nekolik...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MURAY 15:35:12 11. 04. 2009
default.png
Nemuzu si pomoct, ale beztak to byl Ota.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 13:10:07 11. 04. 2009
default.png
ty jo, tak to u nás jsou zejména na hlídkové tak z 60% nováčci.. :) to Ti je pak sranda :-D (ps: já taky nejsem vůbec žádný ostřílený pes, ale snažím se)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 12:16:42 11. 04. 2009
Out.jpg
Se divim, ze nekam naraz soupli 4 novy lidi:D Ale tak zalezi jak je obvod velkej a kolik tam slouzi lidí. V tomhle pripade to je asi spis prohra. V Praze znam treba MOP kde chudak vedouci dostane za rok a pul jednoho novacka a zatim mu 4 odejdou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 10:31:06 10. 04. 2009
default.png
Je to ostuda a bezmoc:-(((. Nováčci se na mě můžou zlobit, ale je to výsledek práce Íčka. Poslední zážitek: Ve středu ráno jsem jel na OOP pro spis kvůli realizaci. Před OOP jsem zaparkoval, (felda v civilním provedení), před OOP 4 mladíci. Na mě dělali dojem partičky drbanů po nočním flámu, kteří čekají na kamaráda co je na výslechu. Přijdu na DS, pozdravím se s klukama a ptám se co zase kde bylo za rvačku... Odpověď: "ty vole to jsou noví hlídkaři"...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR-SASINKA 10:25:48 10. 04. 2009
default.png
U nás taky sloužil panáček, jeho otec kapacita na vraždách, a tak nějak si to v praci užíval na heroinu a aby toho nebylo málo, tak dával tipy svým kamarádům, kde se pohybují naše hlídky a to se pak v obvodu vykrádaly auta:) naštěstí už je pryč...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 08:34:30 10. 04. 2009
Out.jpg
To je normal, me to neprekvapuje. Znam dokonce zajimavej pripad ze svyho bydliste. Bydlim skoro celej zivot uz od mala na jednom miste kde se hodne lidi znaj. Bydli tu taky jeden fetáček v mym veku, jeho tatinek je vysokej policejni dustojnik, nevim teda kde presne, ale to je fuk. No a ze synacka byl uz od mala flakac co mel problemy ve skole a v puberte se akorat poflakoval po mistnich parcich s ostatnima kumpanama, takze drogy, chlast apod. Vim ze na stredni skole dokonce jednou propadl a maturitu udelal az na podruhy s vodrenejma usima a ze se nad nim asi smilovali. A tatinek sehnal synackovi samozrejme džob, u PČR, jak jinak. Takze tenhle fetacek co akorat hulil a smelil trávu a jel este v buhvi cem hezky nastoupil k PČR. Jediny stesti bylo, ze je to fakt nouma a tak ani nedokoncil ZOPku v Hrdlorezich ze ktery ho vylili i pres prosby tatínka, takze u PČR skoncil a ted je mu konec buhví kde. Bylo by velmi vtipny, videt tohodle grazlika v uniforme, to uz bych asi fakt emigroval.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 21:38:57 09. 04. 2009
default.png
Nezlobte se na mě, ale jediné co k tomu lze dodat je "HNUS".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)