Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

celní správa vs. policie

Zdravím!Je tu někdo,kdy by mohl porovnat službu u obou složek?Mám možnost si vybrat,tak bych rád znal názory jiných lidí,co májí víc zkušeností.Dík!
ERTEP :: Datum založení: 10. 04. 2009 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PEDRITA 18:12:56 12. 01. 2010
default.png
ahoj.pracuji u cs, rozdíl je hned v úvodu, ZOP je kratší, pouze 4 měsíce-klasika, zákony, střelby, fyzička, muzeum PČR-moc prima :-) právo EU, ADR, AETR, celni politika, nezaměstnanost politika a pod. pak se vracíš tam, odkud jsi byl na ZOP vyslán-žádná výpomoc Pha :-) pokud, teda nenastupuješ do Pha....buď jdeš do mobilky, mýtařiny, odd.kontrol, nebo kancelář-prání, daňové, spotřební, když si tě někdo z GŘC vyhlídne na ZOP, tak i operativa, sledka apod. je toho plno....práce je zajimavá, a řeknu tak, že od cajtů jdou k CS, méně naopak i kvůli penězům a menší buzeraci. napiš co tě zajimá.jinak všechny zdravím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DONG79 02:19:36 04. 05. 2009
default.png
Pokud můžu nějak alespoň nastínit situaci u těchto složek, tak kolegovo švagrová pracuje u celní správy, kdy její měsíční příjem je cca o 5 tisíc měsíčně víc, než náš u PČR v 5TT + 10 procent za směnost. Dále když jsem slyšel jak vypadá jejich pracovní náplň, tak jsem se nestačil divit a pomalu bych tam šel hned z fleku taky, naštěstí mám rád svoje spisy a práci v rajonu :D. Na druhou stranu můj kamarád dělá na celní správě právníka (trestní oddělení bo co :D)a mám pocit, že říkal, že celní správa se má časem rušit, ale jak jsem již uvedl nejsem si tímto zcela jist.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ERTEP 14:52:13 12. 04. 2009
default.png
Pánové(a dámy)!Prosím držte se tématu,zatím jsem tu nic,co by se týkalo dotazu nenašel..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 07:59:22 12. 04. 2009
Out.jpg
Navic pudes delat do fabriky a vedouciho ti bude delat Ota:(:D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 07:49:33 12. 04. 2009
Out.jpg
Tak souhlasim s vami, ze opruzovat s tim u kazdyho tematu je blbost... Lec vase rady typu "Se ti neco nelibi? Tak odejdi od PCR" jsou s prominutim taky uplne mimo. To by moc policistu nezustalo a treba na tomhle foru si temer kazdy na neco postezuje (v 99% zcela opravnene!) a to ma hned jit delat do fabriky?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SUS4 07:29:29 12. 04. 2009
default.png
Souhlasím s tebou..............a pokud se ti KASPER nelibí u PČR tak jdi třeba hákovat do fabriky tam je všeho dost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 21:43:46 11. 04. 2009
default.png
ty h....o, komu to tu pořád tlačíš?????vyjadřuj se k tématům a neventiluj tu své stupidní názory....když jse ti nelíbí u PČR, tak odejdi a běž někam jinam...jestli si ovšem schopen dělat něco jiného než blbě kecat!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ERTEP 10:37:34 11. 04. 2009
default.png
To je sice smutné,ale k tomuto tématu to moc nepatří.Pokud teda nenapíšeš,jak je to u Celní správy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 18:59:06 10. 04. 2009
default.png
Kritická finanční situace u České policie začíná gradovat: příkazy v podobě nehorázného snížení limitů pohonných hmot jsou již skutečností, šetření s vodou, omezení větraní, měření teploty v mrazící části lednic, minimalizování nákladů na cestovné, znalečné, znalecké posudky prostě tragédie a utrpení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio