Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

1. část

Ahoj, čekají mne brzy psychotesty - z čeho si celkem dělám hlavu je ta jakási první část vyšetření. Tzn. příklady, kostičky... Na tomto vyhořelo docela dost mých známých a zkrátka se chci zeptat na nějaké čerstvé info. Má smysl se na to nějak připravovat? (Ptám se opravdu jen na tu logickou část). Našla jsem nějaké cvičné testy, které nejsou zrovna nové.. tak zda mám jednoduše spoléhat na to, že to v sobě mám, nebo to mám potrénovat alespoň tímto způsobem. Díky všem.
GODSPLAN :: Datum založení: 28. 06. 2019 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GODSPLAN 11:02:59 29. 06. 2019
default.png
CLIFF [2019-06-29 07:14:31]: Děkuji za radu, už se dívám i na ty slavné matice. :D Opravdu nevím, co tam nasekali, nic moc mi nikdo neřekl. Prý jen co to viděli, tak si řekli, že to asi ne a nakonec je poslali hned po té části domů. Mně osobně nejde takové to dopočítávání kostiček, dělá mi problémy si představit ty chybějící... no, musím se na to pořádně podívat, mám na to cca týden..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CLIFF 07:14:31 29. 06. 2019
default.png
Připravit se dá i nedá. Určitě využij online testy, procvič zlomky. Nicméně pořádně se na to nedá připravit, protože "naostro" je to úplně jiná situace jak doma v klidu. Spíše než na kvantitu se zaměř na kvalitu, tzn. nezkoušej za čas navalit co nejvíce příkladů, ale spíše udělej méně, ale pořádně. Ta první část není těžká, nesmíš hlavně stresovat. Pro mě osobně byly nejtěžší matice. Co tam nasekali, že nedali první část?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)