Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přeložení

Dobrý den, rád bych touto formou požádal o radu starší kolegy, kteří jistě budou vědět jak na můj problém. Nastoupil jsem k PČR ke konci loňského roku na OHS (čili do 2.TT) do jednoho menšího okresního města, mám vystudovanou vysokou školu, studuji tím pádem dálkově ZOP, která mi bude končit někdy po prázdninách. Rodinná situace se mi však zkomplikovala a potřeboval bych právě z oněch rodinných důvodů přeložit na Ostravsko. Chtěl bych se tedy zeptat, jaký je nejideálnější postup ? Potřebuji přeložit co nejdříve, čili podat si žádost a vyčkávat, jestli se "někde" uvolní místo není v mé situaci nejideálnější řešení. Jak bych to tedy měl řešit ? Z personalistů mám pocit "horkého bramboru" který si mezi sebou tak akorát přehazují. Děkuji
ARANTES :: Datum založení: 14. 04. 2009 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio