Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Police Explorer Program

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli existuje i u nás něco jako Police Explorer Program, který je v USA. Pokud nevíte co je to, dejte název do google ;)
GREENIE :: Datum založení: 15. 04. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PAWELEK 14:13:04 16. 04. 2009
default.png
nápad to není špatný, ale k nám se to určitě v této situaci nehodí... už vidím, jak vysvětluju 14-ti letému klukovi, proč si zrovna teď nemůže uvařit čaj (když zrovna nechce 3 najednou) atd... sice by aspoň věděl do čeho chce jít, nicméně na druhou stranu by už k PČR opravdu nikdo nešel... protože tyhle podmínky jsou asi nějakým prodlouženým aprílem nebo sám nevím jak už to nazvat...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio