Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Váš názor

Chtěl bych znát Váš názor a postoj k mé otázce. Kdybyste měli dodělanou civilní VŠ, šli byste raději k policiii či k armádě? Popřípadě proč? Děkuju za jakékoli příspěvky.
FRY :: Datum založení: 15. 04. 2009 :: celkem 29 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OUT 17:34:51 22. 04. 2009
Out.jpg
Trosku se Špunta zastanu, protoze mi jeho prispevek prisel celkove k veci a ze si clovek tu a tak jizlive tukne o politiku... Se ani nedivim, tady se taky v mnoha jinejch prispevcich tuka do ministra-neministra a co...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINGO 17:02:58 22. 04. 2009
default.png
Promiň, tohle fórum je zcela o jiné otázce a já nevidím nejmenší důvod jej ostaním zaplňovat nic neřešícími spory a debatami o Koreji či šíření demokracie, zvlášť když tyhle otázky se notně propírají na jiných vláknech. Pěkné odpoledne.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 14:57:51 22. 04. 2009
default.png
Máš něco konkrétního na mysli - s tou polívčičkou? Znáš ještě nějaké jiné mise (kromě několika pozorovatelských - např.Korea?)Jugoška je již jen řešení následku...!A co máš proti šíření demokracie?! Mě osobně taky chutná více "hambáš z vepřového" než kebab se skopovým! Chtěl jsem pouze popsat perspektivu vojenského řemesla! Jestli jsem se na tomto veřejném vebu dotkl tvého cítění tak to se fakt omlouvám. Já taky neřeším informační hodnotu tvých příspěvků!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINGO 12:18:21 22. 04. 2009
default.png
Promiň, ale zneužívat tohle fórum týkající se věcného problému k přihřívání si nějaké politické polívčičky je dost nevhodné a navíc to snižuje důvěryhodnost celého tvého sdělení. Mám pocit, že politiky je tady na již beztak až dost, takže mi připadá zneužívaní normálních debat k podobným rýpancům jako nešťastné, tím spíš že hrozí, že podobně vášnivý diskutér se toho chytne a celé se to zvrhne jinam.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 11:34:15 22. 04. 2009
default.png
Mám li se vrátit k tématu „Váš názor“, tak zde ještě chybí upřesnění jakou VŠ disponujete. Obecně máte v AČR jako vysokoškolák daleko lepší kariérní růst než u policie. Řada „taky kolegů“ Vám bude neustále připomínat „civilní vzdělání“, i kdyby jste korzoval s pendrekem na Václaváku několik let. Na rozdíl od armády budete mít u PČR po určité době (a složení zkoušky) jisté zaměstnání až do důchodu (max. do 65 let).V armádě budete mít závazky stále na dobu určitou, a prodloužení do jisté míry závisle na tom, jak dlouho a kde bude USA šířit „demokracii“ a jakou budete mít „kondici“. Největší uplatnění vysokoškoláků je u SKPV, kde je to podmínkou jmenování do funkce (kromě 6 tříd – vrchní inspektor). I když nějaké to místo vedoucího se může taky najít. V AČR můžete být zařazen (po absolvování přísl. kurzů, nebo postgraduálu ) na některý ze stupňů velení, příp. na slušnou pozici specialisty. V současné době prakticky většina útvarů může být nasazena do misí. Jak uvádějí někteří níže, útvary civilní obrany byly radarovou pěnicí zrušeny, neboť podle regulí NATO nesmí být tento typ útvarů nasazován v zahraničí. U PČR můžete být (teoreticky) také nasazeni do misí, jsou zde však individuelně náročnější podmínky než u AČR ( s ohledem na náplň mise, zejména jazykové - vyžaduje se vyšší stupeň STANAGu než u řadových vojáků, a pravděpodobně i dobré známosti). Vzhledem ke stabilizaci armády, dislokace útvarů v poslední letech, jedinečnosti specializací (např. letectvo),a převádění opouštěných objektů na místní samosprávu, je již migrace po vojenských útvarech v rámci ČR omezena. Z hlediska logistiky je na tom AČR v podstatě lepé než PČR (samozřejmě i z důvody representace a kontability s dalšími armádami NATO). V kodexu některých armád je přímo zakázáno navazování “sexuálních styků - bez ohledu na pohlaví“ v rámci jednotky, i když s klesajícím zájmem o službu v profesionálních armádách se to více či méně toleruje. Finanční ohodnocení, tak to by bylo na další….

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 11:30:17 22. 04. 2009
default.png
Spíš mi drž palce, at vůbec najdu místo :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYGR 11:21:15 22. 04. 2009
default.png
No jelikož prítelkyni mám, tak bych to jako smůlu neviděl, spíš jako pozitivum =D Tak ti budu držet palce, ať to dáš =)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 11:02:36 22. 04. 2009
default.png
Nejsem ještě, ale moc bych chtěla, čekám na psychotest :-( Jinak měl by si asi malinkou smůlu jsem zadaná a ta velká smůla je, že mě mužský nepřitahujou :-D Ale co je fakt, tak si nejvíc rozumím (po kamarádské stránce a pracovní) víc s mužskýma a je s nima větší zábava :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYGR 10:31:35 22. 04. 2009
default.png
Paiky: když musíš tak musíš ty jsi u policie =) prý jsou tam hezké ženy =)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 10:29:45 22. 04. 2009
default.png
To jo, ale přijde mi to neprofesionální, člověk by to neměl tahat do práce a to nemluvím jen o PČR nebo AČR .-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio