Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

výsluha dle starého zákona

Ahoj všem, mám odslouženo 13 let u PČR a hodlám jít podle starého zákona do civilu. Nevíte někdo jestli se pro výpočet výsluhy v mém případě počítá hrubý měsíční příjem za poslední kalendářní rok nebo za posledních 12 měsíců služby? Díky
GREEZLE :: Datum založení: 18. 04. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PPRAP 12:39:48 25. 04. 2009
default.png
§ 117, odst. 2 Příspěvek se vyměřuje z posledního hrubého měsíčního služebního příjmu policisty před skončením služebního poměru nebo, jestliže je to pro něj výhodnější, z jeho průměrného hrubého měsíčního služebního příjmu za posledních 12 měsíců před skončením služebního poměru.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GREEZLE 18:03:58 20. 04. 2009
default.png
Dotaz zněl jinak..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOS 11:22:59 19. 04. 2009
default.png
nechoď, v téhle době to je nerozum.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)