Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policejní literatura

Ahoj kolegové a kolegyně, chci se zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat policejní literatura. Scháním např. OHLEDÁNÍ MISTA ČINU , mám zato, že toto vydal pan pplk. JUDr. Jan Chmelík. Dá se to někde sehnat? Díky za radu a přeji všem co nejvíce klidu ve službě. Ahoj Lukáš

LUKY83 :: Datum založení: 19. 04. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUKY83 09:06:36 21. 04. 2009
default.png
Ahoj, starší kolegové samozřejmě radí, ale chtěl bych si o tom něco přečíst, třeba si z toho taky něco vezmu. Člověk se musí pořád učit. Ale díky :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAUS 00:47:53 21. 04. 2009
Daus.jpg
Lukasi mam doma docela solidni knihovnu, neco ohledne OMČ mam i na OOP, podivam se ti. Ale tyhle veci jdou vyresit zdravym rozumem a s pomoci starsich kolegu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)