Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické testy CS - gymnastika a akrobacie??

Zdravím, za týden mě čekají fyzické testy k CS. Až doteď jsem měla za to, že fyzické se zde skládají z člunkového běhu, kliků, celomotorického testu a běhu na 1km (jak to ostatně píšou i na stránkách). Do příloh mi ovšem přišla informace ještě o další, páté disciplíně - gymnastika a akrobacie. Máte někdo zkušenosti s tím, že by i gymnastika byla součástí fyzických testů? Pro ukázku cituji : "....stoj na rukou – kotoul do sedu, vzpažit – hmit předklonmo – kotoul vzad do zášvihu – stoj na rukou – (vzpor dřepmo) - vztyk- s výkrokem levé přemet stranou- stoj rozkročný upažit – přísunem pravé půlobrat vlevo – výkrokem pravé přemet stranou – stoj rozkročný upažit...." Díky za každou odpověď.
SURI :: Datum založení: 03. 09. 2019 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu APEP 15:52:51 03. 09. 2019
default.png
?? To musí být nějaký omyl, tohle nezvládnou ani běžní instruktoři :-D Pokud se nehlásíte k SON tak vás to trápit nemusí. Obsah testů je dán vnitřním předpisem a ten se teď určitě neměnil

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)