Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

VS u MP

mám vůbec uplatnění u MP s VŠ strojní?titul Ing.6let praxe.
LUKASSVATON :: Datum založení: 23. 04. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu XJHX 19:48:34 24. 04. 2009
default.png
Tak změn zaměstnání, nebo třeba místo bydliště v rámci nové práce...Strojařina je těžká škola a po strojařícj je hlad, věř mi. Já vím, teď je krize, třeba Tě to v práci s.ere, ale u MP budeš dělat vola, věř mi, protože tvůj nadřízený bude debil co se tě bude bát a bude si s tebou jako konkurencí vytírat p.rdel..Kamaárd ze studii na elektru šel k poldům poněvadž nebyl spokojen v práci a teď šlape..prej je spokojenej..ovšem za 10 let, pokud ho to omrzí, tak se bude težko vracet, možná tak do Lídlu hlídat rohlíky..Změn práci, třeba za míň ale s kvalitní školou jít k biřicům je hodně na zvážení..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AGT 09:59:34 24. 04. 2009
default.png
I skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 06:36:27 24. 04. 2009
Out.jpg
Zalezi jakou MP myslis, ale reknu ti jak to chodi v Praze. Velmi ciste teoreticky kdyby si mel nekoho znamyho na vyssim postu, tak ti muze zaridit s VŠ u MP zajimavy misto na nejakym utvaru s celomestskou pusobností. Ovsem pokud znamosti nemas, tak ver ze bys zacinal jako normalni straznik, tzn. rano staval na prechodech, daval parkule apod. A ani by ti to nemuselo zajistovat nejaky zvyhodneni pri povyseni, protoze jestli se nepletu tak nejakej zavaznej karierni rad u MP neni. Ale jinak souhlasim tady s klukama, s takovouhle skolou a praxi je to trosku divny. Kdyz uz, tak na tvym miste bych s touto skolou zkusil AČR, myslim ze kdyby si udelal prijimaci rizeni tak se muzes dostat na velmi zajimavy misto, takovyhle skoly tam jsou urcite ceneny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ROCKI 22:40:55 23. 04. 2009
default.png
Jestli tě to láká si to zkusit, tak jen do toho :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PULT 22:35:25 23. 04. 2009
default.png
No opravdu neblázni - strojaři jsou cenné zboží i mezi středoškoláky - a s VŠ? 6-ti letej praktik? To už opravdu musí být hodně pádný důvod toto měnit za takovou práci jako je MP. Upřímně - i kdyby jsi se hlásil k PČR, asi by jsi mě musel hodně dlouho přesvědčovat, proč to vůbec děláš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PET_1 21:45:53 23. 04. 2009
default.png
fakt nechápu, co chce dělat vysoškolák s 6 lety praxe a super VŠ-storjni obor je fajn...u MP?????...nechápu...šlapat a botičkovat může skoro každej méně znalostně vybavenej člověk...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio