Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Solenice

Zdravím, tak 4.5. nastupuji k policii a hned druhý den mám být vyslán do Solenice na praxi. CHtěl bych se zeptat jak to chodí, v dopise žádné podrobnosti nebyly a dozvědět se je na poslední chvíli je pro mě nepřijatelné, protože pokud se mám dostavit do Solenice druhý den třeba někdy na 7ráno tak to musím vědět předem (vzdálenost a blbé spojení). Byl bych moc rád, kdyby sem někdo odpověděl nějáké bližší informace ohledně prvního dne v Solenicích, na jakou hodinu se dostavit a na jak dlouho kurz trvá, psaný je měsíc, tady na stránkách někdo psal 3týdny. Děkuji za odpovědi
VLASTIK :: Datum založení: 24. 04. 2009 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VLASTIK 18:45:46 03. 05. 2009
default.png
Taky bych se ještě zeptal, je možné jezdit do Solenic v neděli večer?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVID-DP 11:26:35 03. 05. 2009
default.png
Na pokoji můžeš mít co chceš i přes víkend kdy tam nebudeš a nemusíš se bát, že o něco přijdeš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKARVIS 09:57:25 03. 05. 2009
default.png
Ještě se chci zeptat, jestli je možný nechávat své osobní věci na pokojích i přes víkend?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCOTISH 10:56:09 02. 05. 2009
default.png
Jo v Solenicích to je pohodička,na snídaně a obědy vás vozí pokud nemáte nějaký problém s vedením na véču pěšky nebo vás občas taky svezou. Je to asi 2km ale v pohodě se to dá.A teď, když je pěkně je to tam paráda. Jinak si myslím, že je to tak že první den sejede na Zbraslav tam se vše podepíše a vyfasuje se očkování a pak druhý den se tam zase sejdete a všichni jedním busem pojedete do Solenic, ale pozor zpátky už po vlastní ose. Jinak další týdny doprava vlastní. Co se týká výstroje a výzbroje tak nám vše i služebáky dovezli do Solenic jen pro výstroj jsme jeli na etapy do Kladna a na Zbraslav. Fyzička je tam ok běh přes přehradu, výlet do Kamýka, Jince apod. nic hroznýho jen se držet rozkazu a nezmatkovat. Jinak jak bylo zmíněno konec je celkem brzy tak se tam někdy budete i nudit , i když teď bude začínat sezóna tak to bude ok. Jinak co se týká ZOP nezáleží odkud kdo je, ale podle toho jak mají místa.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVID-DP 21:20:41 30. 04. 2009
default.png
Hele na ZOPKU ze středních čech tě vyšlou klidně do Jihlavy. Jeden kolega co semnou dělal přijímací kemp ve Vinoři je v Jihlavě a bydlí v Kladně a já byl v Praze. Dřívejc to bylo tak že dopraváci jezdili do Jihlavy a pořádkáři do Prahy, ale dnes je to jedno, kde je volno tam jdeš. Ale Prahy se neboj je to tam dobrý.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTIK 15:04:57 27. 04. 2009
default.png
Ještě tak trochu k tématu, kam se vysílá ze středních čech na zop? Co vím tak z Pardubického kraje všichni jezdili do Holešova či Brna, tak mě tak napadlo jestli to neni tak trochu podle krajů, ale je to jen úvaha, předpokládám, že ovlivnit se to nedá. Jinak odpovědi super, konečně někdo kdo nováčkům opravdu poradí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ROCKI 07:06:22 27. 04. 2009
default.png
No konečně je tady něco pro nováčky co a jak je čeká, je to přehledné, objektivní, všechny informace sděleny, tak se mi to líbí :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKARVIS 16:51:24 26. 04. 2009
default.png
Díky moc za podrobný info. Jen doplním že jsem středočech (okr. Nymburk).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVID-DP 14:30:41 26. 04. 2009
default.png
Nevim v jakym kraji nastupuješ, ale já nastupoval loni v létě (jsem středočech) a první den jsme jeli sami v civilu na správu středočeského krajského ředitelství do Prahy, tam jsme podepisovali už nevím co všechno, dali nám tam pracovní smlouvu s tím kam tě přiřadili. Následně druhý den se hlásíš u vedoucího svého oddělení a když tě s někym nepošle hned do výstrojního skladu, tam si tam budeš číst závazný pokyny pol. prezidenta atd., a když tě vyšle do výstrojáku tak si nafasuješ hned celou výstroj (oblečení) a pak ještě musíš na školení na zbraň, kterou vyfasuješ na oddělení zbraní a střeliva na okrese,asi hned další týden půjdeš už do výkonu s někym zkušenym. Ale dost se stává, že můžeš sloužit i s někym hned po škole.:-) Než nastoupíš ZOP budeš dostávat výplatu celou jak jsi dostal ve smlouvě a to každý měsíc neboj!!! Na ZOP budeš mít 13000 čistého, pokud teda jsi třeba nesloužil u nějakého jiného ozbrojeného sboru, to by ti započítali odpracované léta a třeba dostaneš vyšší hodnost, ale nevim zda je to tvůj případ. Jinak služební průkaz ti přijde asi do týdne od nástupu k náborářovi (aspoň mě to tam došlo). V solenicích je ubytování po třech. Ráno v 6:45 rozcvička pak snídaně, poté nějaké zaměstnání (zbraň, zákony atd.) na dvanáctou oběd, pak je chvíle volna to už nepamatuju do kolika a pak se opět sejdete ve třídě na odpolední zaměstnání. Jak už jsem psal končíte v 15:15 (prac. doba 6:45-15:15) a na večeři jezdíte asi v šest.Až se vrátíš ze Solenic (ještě rád na ně budeš vzpomínat) tak budeš normálka zase dál sloužit do tý doby než ti přijde rozkaz na ZOP.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SKARVIS 13:18:31 26. 04. 2009
default.png
Taky nastupuju 4.5..Teda zatím mi jen volali že jsem přijatý a poštou mi pošlou podrobnosti ohledně nástupu. Zajímá mě, jak je to s ubytováním, po kolika jsou pokoje, strava, denní režim aj. Kdy budu fasovat uniformu, služební průkaz...A taky co se bude dít, pokud po těcho třech týdnech nebude nikde volné místo na ZOP, co budu ten měsíc dělat,zda mi přijde nějaká výplata.Děkuji za odpovědi (snad mé "hloupé" otázky nikoho nenaštvou).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio