Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Služební auta

Nedávno jsem někde zaslechl, že by policie měla měnit barvu vozidel. PROČ ?????? Raději bych investoval do nových aut, než bloumat nad novou barvou. Stačilo by jediné - místo klasického zeleného pruhu bych použil reflexní nálepku. Naši sousedi na Slovensku jsou trochu dál - viz : http://antiradary-forum/viewtopic.php?t=150 Nakupují kvalitní a rychlé auta.
KEDAR :: Datum založení: 03. 03. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BLOCKED717 20:28:44 16. 08. 2008
default.png
Myslíš jako třeba na dálnici na Slovensku. Nebudu moc přehánět, když napíšu, že pomalu na každém sjezdu stojí barevná VW Touareg!!!! Mají jich tam opravu dost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio