Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dotaz

Chtěla jsme se zeptat, chtěla bych to zkusit na ZOPCE v Jihlavě je to blízko mého bydliště a mám dotaz jak je ta škola náročná na prachy, zrovinka nejsem moc finančně založená a na studium nemám, musím si kupovat nějáké učebnice? jak je to s placením ubytování atd.. děkuji za odpověd
N-I-K-A :: Datum založení: 27. 04. 2009 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZRUŠENO NA ŽÁDOST UŽIVATELE 17:44:44 27. 04. 2009
default.png
nevím jestli v 1. platový, domnívám se, že je nástupní 2. TT nebo 3. TT, ale ano, jsi příslušník PČR a pobíráš plat a k tomu budeš vyslán na školení zvané ZOP.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOUDA 17:33:52 27. 04. 2009
Jouda.jpg
Jestli sem to dobře pochopil, tak už na ZOPce jsi v 1. platové třídě, takže pobíráš plat. Je to tak?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZRUŠENO NA ŽÁDOST UŽIVATELE 16:42:17 27. 04. 2009
default.png
jj, ZOP je školská příprava pro přijaté policisty, pro nikoho jiného. Jinak jak zde bylo napsáno, ubytování, strava, škola zadara, ale jde o výkon služby, ne o školu .-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRY 16:15:34 27. 04. 2009
default.png
ZOP = základní odborná příprava pro policisty před tím, než půjdou do přímého výkonu. Je to pro všechny nově nastupivší policisty. Ubytování, stravu i studium neplatíš. Z Tvého dotazu mám ale pocit, že si to pleteš s veřejnou školou...tak to není.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio