Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Bezmoc

Dobrý den, pracuji jako průvodčí ve vlaku a s některýma z vás se potkávám. Hlavně na nočních rychlících, nebo v EC. Už jsem si zvykl, že jsem v práci lidem za šaška a že kdo nechce zaplatait, nebo si vystoupit, toho prostě k tomu nedonutím. A pokud si na mě ještě bude stěžovat, tak dostanu výtku já, že jsem se k němu nechoval slušně. Slyšel jsem, že u vás je to něco podobného. Nemohl bych dělat vaši práci. Představa, že mám chránit zákon, slušné lidi a přesto na ty darebáky nemůžu, by mě hodně deptala.Mám pocit, že i když jste veřejně činné osoby, ti darebáci si z toho nic nedělají a připadá mně, že snad ještě mají zastání. Nerozumím tady té situaci v naší společnosti. Každopádně přeji vám všem slušným a poctivým policistům hodně zdaru a úspěchů!
KLAUDIUS :: Datum založení: 03. 03. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BEDUINN 14:42:26 04. 03. 2008
default.png
... ale možná jak z kterého úhlu pohledu. Každopádně vím o čem mluvíš... znám tvé kolegy z vlaků... mám tam i rodinu... Ale stejně jako je to u vás, tak je to i u nás. Pokud vznikne nějaký " problém", který bys měl ze své náplně práce řešit, a ty ( my) už jej neřešíme z důvodu, že nakonec my budeme ti špatní... tak je to špatně. Taky je špatně, pokud se tě nezastanou ti co jsou nad tebou, nebo na tebe dohlíží... No a je pravdou, sáhněme si každý do svědomí... že i přesto, že každý z nás riskuje různé následky, které vyplývají z naší práce... tak je mnoho lidí, kterým vyhovuje to, že vlastně se tímto můžou dopředu omlouvat aby v budoucnu už nemuseli konat. - možná jsem to nenapsal tak srozumitelně jak to mám v hlavě... ale asi by to bylo na dýl. Je to jednoduché... a u vás to bude asi v něčem podobné... ikdyž je tu zásadní rozdíl... Kolik z příslušníků od bezpečnostních složek si dokáže otevřít " hubu" když je něco pálí? Kolik těchto příslušníků hledá jakékoliv zákonné prostředky na řešení jakýchkoliv problémů? A kolik příslušníků jen nadává a nedělají nic? U vás to bude obdobné... až na to, že máte za sebou poměrně silné odbory... u nás jsou poměrně slabé... ale zase je tu jeden rozdíl pokud půjdeme do důsledku... vy můžete stávkovat, příslušníci nemohou... A pokud panuje stále nastolená atmosféra strachu a postaví se zvůli ( dnes) nejmenovaných- jinak většinou jmenovaných jen hrstka... tak těch možností jak něco změnit je méně, než když se postaví takový poměr lidí, jako se staví u vás. Cením si všech těch jedinců, kteří se i přes tyto podmínky postaví a postavili... myslím, že jsem patřil mezi ně také, a snad vám i v dnešní době budu moct být nápomocen. Ať nádražák, polda, hasič, vězeňská, celňák, justičák... pořád je to služba lidem a práce, která má svá specifika a svým způsobem si je podobná... Pletu se, když řeknu, že dříve měl nádražák statut VČ? Zdraví vás bývylý kolega Martin Beduin

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 23:11:40 03. 03. 2008
default.png
Co na to říci. Asi jen díky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio