Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

K cemu se hlasit v Praze

Zdravim, chtel bych poradit k cemu se naborovat? Rad bych k PMJ -muzu se pro ne naborovat a jit hned po ZOPce nebo to nejde kvuli p.t. Muzete mi poradit kdo ma podobnou praci a mene papirovani? A kde jsou pravidelne smeny? Dekuji
JOSE :: Datum založení: 29. 04. 2009 :: celkem 51 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 23:20:23 24. 05. 2009
default.png
Já ti to rád věřím, nežiju v "policejním vzduchoprázdnu". Už jsem těch systemizací také několik zažil.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 23:03:49 24. 05. 2009
default.png
Nevím jak kde, ale na západ od Prahy začíná být situace poněkud horší - už teď slouží většinou dva obvody dohromady, a když mám pech, nabírám nápad i za třetí. Takže dělám za cca 2,5 člověka, co v současné době chybí. Sice jsou některé obvody tabulkově skoro plné, ale spousta lidí je před školou - tj. nemůžou dělat vůbec nic - spousta lidí je na škole - nedělají vůbec nic, a spousta lidí je po škole ve 2.PT, kdy v podstatě nemůžou dělat také skoro nic (někdo nahoře "zapomněl" na přechod z 2 do 3. až 4. - 5. třídy na OOP 3. a 4. typu :-( A od poloviny roku bude situace u nás ještě horší, o konci roku už vůbec nemluvím (odchází cca 1/3 stavu), asi se také po necelých 15 letech odšpuntuju a budu mít konečně klid. A pro ty, co si myslí, že to cizinecká po připravované reorganizaci zachrání - blahoslaveni chudí duchem ....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 22:10:06 24. 05. 2009
default.png
Pokud alespoň trochu sledujete co se děje, tak že v případě že budete mít hotovou vstupní proceduru, tak nastupte na první místo které bude alespoň trošku přijatelné. Vzhledem k dnešnímu vyjádření min.financí budou v příštím“rozpočtovém roce“ odebrány finanční prostředky na neobsazená místa – mrtvé duše (+- 1%) v celé státní správě.Tak že již nebude možné ušetřené mzdové prostředky za neobsazená místa „rozpustit „ do nadtarifních složek platu. Což sice není problém nováčků, ale muže se stát, (tak jako již několikrát v minulosti) že bude udělán tzv„stop stav“. To znamená že může být zastaveno přijímání nových zaměstnanců, ale i přesuny v rámci resortu ( zatím čistá spekulace). Sice zřejmě nábor zastaven nebude, ale půjde do „šuplíku“ (psychotesty vám platí 24 měsíců), a bude se čekat až někdo odejde do „C“. Nehřešte na nějaký podstav, a virtuální čísla chybějících lidí! Na řadu volných míst v rámci resortu ředitelé vůbec nevyhlašovali výběrová řízení – zůstávají neobsazena. Není třeba stahovat kalhoty když je brod daleko, ale z vyjádření min.financí Janoty nemám dobrý pocit. Možná že se v průběhu týdnů něco objeví v mediích. Nejpozději při schvalování státního rozpočtu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 22:03:07 24. 05. 2009
Out.jpg
Martin1: V podstate jsi to tak nejak cely sesumiroval jak to je. ben: Samozrejme netvrdim ze uz tam neni ani jedno tabulkovy misto, ale kdyz si prectes i civily tady jak tam volaji nebo chodi ze by tam chteli tak je vesmes odmitaj. O jiz slouzicich policistech sem nemluvil a vim ze to je zabity uplne, taky sem to tady uz jinde kritizoval ze mi to neprijde fer. A s tim domacim nasilim si vedle, i na tohle PMJ jezdí a resi to, proc by ne... Vsak to taky neni zase tak dlouho co z podobnyho zasahu mel jeden prislusnik PMJ tezsi zraneni kdy na nej frajer vyletel ze dveri bytu, jestli to byla primo domaci hadka nevim, ale myslim ze jo. Nebo i v poradu 112 byla pred nejakou dobou reportaz jak kluci z PMJ resi domaci nasili a myslim ze tam velmi profesionalne te zene radili co a jak muze a na co ma pravo jestli nechce aby se to opakovalo. Navic i treba spoluprace s HZS Praha je skvela a kolikrat sou nekde jedni z prvnich a zahajujou evakuci. Myslim ze velmi dobre zvladnou naprosto vsechno a nemam pocit ze chteli jen hnat "čárky", i kdyz za to treba maj odmeny. Je to proste zase jen o cloveku. Ja si na ne rozhodne nemuzu stezovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 19:57:53 24. 05. 2009
default.png
Operační středisko správy a tedy PMJ má všechno první, protože zároveň přijímá telefonáty na 158. Odtamtud to pak putuje na obvodni odkud nasledne na OHS a MOP a v pripade potreby PMJ. Prace OHS L158 stejna jako na PMJ neni. Cinnost, tedy hlidkovani v autech a jezdeni na tisne je to sice stejna, ale vyuziva se jinak. Staci si zapnout priposlech a poslouchat na co na obvodnich kanalech l158 posilaji. V prvni rade musi byt k ruce obvodum. Az kdyz maji cas, muzou jezdit na tisne co slysi na operacnim mesta. Co se tyce PMJ, kdyz nejaka tisen stoji za to, jede tam PMJ tak jako tak. U l158 to samozrejmost neni.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 19:35:22 24. 05. 2009
default.png
No plno může být, ale není! sice už není takový podstav jako býval,ale rozhodně plno není.. jinak ona zas taková tlačenka do těch 4.PT není:-) Jinak tu protekci potřebuješ maximálně proto,aby tě pustili z prahy kde zrovna sloužíš! Není to o tom, že by člověka nevzali k pmj,ale prostě ředitelé neschválí žádost přeložení k pmj,protože podstavy jsou všude! to tucet: jak může operační přednostně posílat PMJ? PMJ má svého operačního stejně jako všechny čtyři prahy-jen jde o to,že operační města to má cca o minutu dřív! Další otázkou je, co myslíš tím složitější zákrok? např. domácí násilí apod? Hm, už vidím jak to PMJ řeší:-

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PITR 19:01:12 24. 05. 2009
default.png
Může mně někdo napsat co je za útvar MOP?? díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 16:27:38 24. 05. 2009
default.png
Občas jsem za svého působení na MOP v Praze nepobíral, z čeho všeho chtěli příslušníci PMJ udělat čárku...:-DD

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 16:11:38 24. 05. 2009
Out.jpg
Kdyz myslis. Hadat se o tom nechci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TUCET 15:56:38 24. 05. 2009
default.png
"A hlavne to zalezi ciste na operacnim, jsou tísně na ktery vylozene posila prednostne PMJ protoze to bere tak ze zakrok bude slozitejsi a nebezpecnejsi." PMJ se posílá přednostně tam, kde z toho smrdí čárka ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio