Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

lhůta

Zdravím, nevíte někdo, jaká dlouhá je výpovědní lhůta u PČR, pokud mám před služební zkouškou, po třech letech? Děkuju
MIKE369 :: Datum založení: 30. 04. 2009 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PECA 12:57:30 01. 05. 2009
Peca.jpg
Omlouvám se za překlepy, spěchal jsem :-) Připuštění atp...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 12:44:12 01. 05. 2009
Peca.jpg
Zákon č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů ve znění pozdějších předpisů a předpisy související - Skončení služebního poměru Propuštěním § 42 ods. 1 Příslušník musí být propuštěn, jestliže písm. m) požádal o propuštění. V § 42 odst. 5 písm. c) je uvedeno, že Připuštění příslušníka podle ost. 1 písm. m) skončí jeho služební poměr uplynutím 2 kalnedářních měsíců následujících po dni doručení žádosti o propuštění, jestliže služební funkcionář nerozhodne na základě žádosti příslušníka o dobu kratší. Tzn. pokud se dohodnete, lze lhůtu i zkrátit. více na portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411/_s.155/701?PC_8411_number1=361/2003&PC_8411_p=42&PC_8411_name=o%20slu%C5%BEebn%C3%ADm%20pom%C4%9Bru%20p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1n%C3%ADk%C5%AF%20bezpe%C4%8Dnostn%C3%ADch%20sbor%C5%AF&PC_8411_l=361/2003&PC_8411_ps=10&PC_8411_text=propu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD#10821 p.s. školu do toho nemusíš nijak "montovat":-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 12:28:14 01. 05. 2009
Peca.jpg
Copak, nebaví? :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-CISAR 11:52:34 01. 05. 2009
default.png
Taky zdravím. Tuším 2 měsíce když ukončíš poměr ty sám, ale pokud máš už odsloužené 3 roky a nepřihlásíš se ke služební zkoušce, tak bez čekání odcházíš. Máš smlouvu na dobu určitou a podmínka pro prodloužení smlouvy na dobu neurčitou je do 3 let nejpozději, nejdříve 6 měsíců před, skončením doby určité složit služební zkoušku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)