Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

P 1000

Někdy už nevim, kdy si z nás dělaj srandu. Program P 1000 je jenom pro lidi. Dneska mě nadzvednul článek na Seznamu a jak to ten náš ,,dokonalej´´ pan ministr obhajuje. Je pravdou, že po vstupu na služebnu je to pro lidi hezký. Přál bych jim, ale pokračovat prostorama dál. Na některejch je to jako když od Krejčíře vlezete na smetiště. Dál už nic o tomto tématu již psát nebudu. Škoda každého rozčílení. Zdraví mám jenom jedno.
MYSAK :: Datum založení: 03. 03. 2008 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 13:37:31 11. 05. 2008
default.png
máš pravdu, a to je na tom to špatné. Hovořil jsem s osobou zainteresovanou na tomto projektu. Na otázku jak vidí tuto státní zakázku z pohledu realizátora odpověděl: "Slušnej vejvar a slušná marže. Obrazně řečeno, zatluču hřebík, zaplatí mi jich deset. Doufám, že ministr bude pokračovat v renovacích". A pak kde jsou peníze!?!?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHOSSE 13:08:58 11. 05. 2008
default.png
Osobne se nemuzu ztrepat pocitu, ze za tyhle investice by ty sluzebny musely litat.. At se na me nikdo nezlobi, ale renovovat 40 sluzeben za 3,5 miliardy? Jestli tohle neni vysmech, tak uz nevim, co cesti obcane od politiku ocekavaji :-) projekt P 1000 je dalsi ze zpusobu, jak si verejne nakrast a volici jim jeste za to snad i zatleskaji, blahopreji vsem, kterym se tento projekt libi, prispeli totiz do kasicky vsemi milovaneho pana ministra a jeho kamaradu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 11:37:50 11. 05. 2008
default.png
já nejsem u Policie, zatim bojuju na vš. ale Policie mě zajímá a tohle sem chtěl vědět (nemyslel sem že budou někde na obvodě), zajímalo mě kde jsou, tak díky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 02:20:47 11. 05. 2008
default.png
ty audiny jsou u ochranné služby na doprovody a možná také na PP. Neměj ale strach, pilotní průkaz si dělat nebudeš muset, k Vám na obvod, nebo kamkoliv jinam do výkonu se nikdy nedostanou. Ty budou, jako slušně ojeté, někomu zanedlouho odprodány "za hubičku", protože se budou "fasovat" nové stříbrné šípy!!! Bylo by zajímavé sledovat, kampak se tato vozidla v brzské době ztratí!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 01:01:04 11. 05. 2008
Lukas Heinz.jpg
Problém je v tom, že novináři jsou skutečně laikové. Pokud by se novinář i zeptal, jak je možné, že rekonstrukce proběhla jen v prostorách pro veřejnost, pak pan ministr smysluplně odpoví, že v další fázi projektu P-1000. Ovšem přesný termín samozřejmě nikdy nestanoví. Je to o tom, že pan ministr umí novináře opít rohlíkem a jde mu to skvěle.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 20:39:14 10. 05. 2008
default.png
na stránkách P1000 jsou v sekci auta i fotky nějakých audin, nevim jakých, ale mají tu novou masku, takže nebudou moc starý... zajímalo by mě kde jsou jestli se taky používají někde???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZUZANA 13:43:19 10. 03. 2008
default.png
Joo,jak se to říká? Na oko hůj,vespod hnůj! Pro lidi? Myslím,že ti,co tam jsou většinou,je beztak jedno,jak vypadají prostory policie...že?! :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MISAK96 12:51:56 10. 03. 2008
default.png
Na našem oddělení už projekt P 1000 proběhl a když jsme se dozvěděli kolik tato proměna stála tak jsme z toho byli mírně v šoku. Za zbourání a postavení několika příček, za 4 nové počítače, za nábytek a plazmovou televizi na které běží ta nesmylslná prezentace projektu P 1000 porád dokola se zaplatilo 6,5 mil. Kč. Ale na to, že tento projekt měl i zkulturnit pracovní prostředí policistům se již nějak zapomělo. Jediné co pro nás udělali bylo to, že nám natřeli dveře na WC. To, že máme nedostatek počítačů a pomale na ně musíme stát frontu (a když jsou tak historické kusy) nikdo nevidí, ale hlavně, že recepční která nedělá nic jiného než zapisuje návštěvy a hraje hry když se nudí má nový počítač aby občan viděl jak je policie dobře vybavená.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 22:18:33 05. 03. 2008
default.png
Že se divíš vždyť tam máš napsáno, že je to pro lidi. O policistech se tam nic nepíše.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio