Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Reorganizace na DI

Proslýchá se, že k 1.7.2009 má na dopravních inspektorátech proběhnout reorganizace (nová systemizace). Nikdo k tomu ale zatím nic bližšího neví. Nemáte někdo nějaké informace???
ICEMAN :: Datum založení: 09. 05. 2009 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BLESK 20:05:06 19. 05. 2009
default.png
Já ho taky chápu. Dobře zaběhnutá parta dostane kopu jiných vetřelců- tohle je asi ten větší problém, než nějaké šetření nehod. S tím se u nás někteří nemůžou smířit už dnes. Taky z toho nejsem obzvlášť nadšený, že budou dělat všichni všechno, ale holt je to tak a budeme se muset s tím nějak naučit žít.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-CZE 15:38:08 19. 05. 2009
martin.cze.jpg
Chlapi, nechte toho :-) Musím se Borik(a)2 trochu zastat, protože ho zčásti chápu. Protože je fakt, že nehody jsou specifické a když se stane, že celá dopravka bude dělat všechno, tak to šetření DN ztratí na kvalitě. Neříkám tím, že se "jedničkáři" šetření dopravních nehod "nenaučí", ale podle mě by 1. skupina měla být 1. skupina a dělat a specializovat se na svoji práci a nehoďáci by se měli specializovat zase na svoji. Toť můj názor kluci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BLESK 12:49:22 19. 05. 2009
default.png
Kamaráde, hlavně mi neříkej, že když jsi ty nastupoval na SDN, tak jsi byl na nehody odborník. Je to jak všude jinde. Taky se to naučíme a možná v tom budem lepší než ty. Nevím z čeho jsi vzešel, ale předpokládám, že z první skupiny. Tak si rychle vzpoměň na své začátky u SDN a nezatracuj první skupinu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BORIK2 06:27:23 18. 05. 2009
default.png
Já se obávám, že to k dobrému nebude. Protože to časem bude vypadat tak, že všichni budou dělat všechno, ale nikdo nic pořádně. Často jsou nehody dost složité a jsem rád, že ve výjezdu jsou 2 nehodováci. Až tam budu párkrát po sobě s bývalým družstevníkem (dosud 1. skupina DI), tak co mi bude platné, že zná třeba ADR, AETR apod. , když neumí nakreslit v pc plánek ani náčrtek, stopy na místě nehody nezajistí apod. Bude to jako dosud, vše si budu dělat sám - takže z nehody, co trvá např. 2 hodiny na zpracování, budou hodiny 4. Co jsem slyšel vyjádření jednoho z vedoucíh koordinátorů, je opravdu vize, že prý DI bude dělat především dohled a občas si třeba zaskočí na nehodu. Tím je pro mě řečeno vše. Odborníci.:-((

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-CZE 09:51:03 11. 05. 2009
martin.cze.jpg
Ono je to jedno, protože už teď dělají nehoďáci to samé co první skupina plus svoji opravdovou práci (šetření nehod). Smutné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUCAS-3 21:56:57 09. 05. 2009
default.png
Co já vím, bude to to samé co do teď, akorát jak píše b.karasek zruší se označení 1. a 2. skupina a bude jen DI. Všichni budou dělat to svoje. Tudíž změna se bude týkat asi jen označení..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu B-KARASEK 18:15:00 09. 05. 2009
default.png
Slyšel jsem, že mají zaniknout 1. a 2. družstva a DI má být jeden celek, kde všichni budou dělat všechno, tj. dohled i nehody. S platovými třídami to má být podobné jako na obvodech - 4,5 a 6 PT

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio