Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dětský tábor

Nevíte někdo, jak je to s účastí policisty na dětském táboře: 1. Poskytuje zaměstnavatel volno, které se nepočítá do dovolené a je placené nebo ne? Díky za odpovědi, pořípadě odkaz n azíkony a ZP
PODHRAZNY :: Datum založení: 12. 05. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZAJDA 15:22:27 09. 04. 2010
default.png
TEMPEST [2009-05-13 23:54:25]:
Ahoj, nemá někdo tu žádost po ruce, tak nějak nevím, jak jí mám napsat, s prokázáním to nebude problém, jelikož jezdím na tábory jako vedoucí už 10 let :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu WOODS 08:30:32 19. 05. 2009
default.png
Dle zákona o sl. poměru (361) - § 67 a násl. máš nárok na služební volno v délce až 3 týdnů na tábor, pokud pracuješ více jak rok, soustavně a bezplatně s dětmi. Nebo musíš prokázat, že na táboře jsou postižené děti, nebo se musí jednat o tábor Policie ČR.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TEMPEST 23:54:25 13. 05. 2009
default.png
musíš mít potvrzení, že již z dřívější doby pracuješ jako dobrovolný vedoucí na výchově mládeže (jezdíš na dětské tábory), u nás na OOP to kolega využívá a má navíc 14 dní na tábor, druhá věc je že po 14 dnech tábora potřebuje týden dovolené aby se z těch "hodnejch" dětiček vzpamatoval, optam se ale vim že teď dokládal na okres (ÚO) potvrzeni o práci s dětmi

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 17:41:40 13. 05. 2009
default.png
Přesně je to uvedenov zákoně o služebním poměru. Co se týká volna, tak jestli se nepletu, tak myslím, že nárok na udělení volna máš jen v případě, že prokazatelně pracuješ s dětmi. Jinak si musíš vzít dovolenou, nebo neplacené volno. Ale jak říkám v zákoně je to napsáno přesně, nerad bych tě mystifikoval.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYNCA 16:56:28 13. 05. 2009
default.png
Dle slov městských strážníků v Trutnově se policisté účastní táborů ve svém volném čase, nikdo jim to neproplácí, takže to mají jako své osobní volno - tedy dovolenou. Alespoň tak mi to bylo řečeno na MP Trutnov.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)