Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Olomoucký šéf policie odchází do civilu

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/olomoucky-sef-policie-odchazi-do-civilu20090514.html Škoda, že nemůžu najít ten rozhovor z MFD (ale už koluje po intranetu), kde nějaký ekonomický náměstek popřel, že by existoval limit na PHM... Asi první vyšší důstojník, co se nesmířil s tím, že dopravka chodí pěšky a jinými podobně inteligentními úspornými opatřeními.
JARDA :: Datum založení: 14. 05. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MURAY 22:40:41 16. 05. 2009
default.png
Velmi dobrý človek. Bude ho velká škoda. Preji mu at se daří v civilu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 14:26:08 14. 05. 2009
default.png
bez "http" olomoucky.denik.cz/zpravy_region/olomoucky-sef-policie-odchazi-do-civilu20090514.html Škoda, že nemůžu najít ten rozhovor z MFD (ale už koluje po intranetu), kde nějaký ekonomický náměstek popřel, že by existoval limit na PHM... Asi první vyšší důstojník, co se nesmířil s tím, že dopravka chodí pěšky a jinými podobně inteligentními úspornými opatřeními.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio