Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

KŘP Praha - oddělení metro

Ciste informativne by me zajimalo, jestli tady nekdo neví jak v Praze funguje oddeleni metro. Jedine co vím, tak je to, ze se tam slouzi 24 smeny. Metrem jezdim denne a na starsich stanicich (na tech novejsich uz ani ne) jsou ve vestibulech dvere a nad nimi znak Policie. Vzdycky me zajimalo jestli bych se tam nekoho dozvonil kdyby se v metru neco stalo. Notabene sem si ted na spousty stanicich (Kačerov i jine) vsiml, ze zvonky u techto dveri jsou pryc a tudiz predpokladam, ze by se tam nikdo na nikoho nedobouchal ani kdyby mel za zadama masovyho vraha:D Tzn. ze uz ty prostory PČR ani nevyuziva. Takze by me jen zajimalo jaka je struktura, na jakych stanicich jsou fungujici sluzebny, kolik je cca. celkove policistu zarazenych v tomto oddeleni a tak dale. Priznam se totiz, ze prislusnika PČR jsem v metru nevidel ani nepamatuju a kdyz uz ano, tak to byl vetsinou nakej mladej kluk z mistniho oddeleni co musel jet nekam se spisama metrem protoze nebyl uz benzin. A cca. pred pul rokem sem videl na Mustku dva mlady kluky, ale ty vypadali ze sou spis z OHS. Predpokladam totiz, ze z oddeleni metro by nosili cernaky jako mestaci, ne? Prave ze MP Praha z jejich hlidkovyho utvaru co ma na starosti i metro vidam v soupravach a na stanicich celkem casto. Udajne to vychazi tak, ze jedna hlidka ma na starosti 4 konkretni stanice. Jen me proste zajimalo, jak to je u PČR u oddeleni metro:)
OUT :: Datum založení: 15. 05. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GREEN_HORN 08:47:09 20. 08. 2009
green_Horn.jpg
To tam chceš přestoupit, že tě tak zajímá :-)? Myslím, že by se tam pro tebe místo našlo :-). Jj jak jsi psal, slouží se 24-hod směny a pak jsou 3 dny volna. V čerňákách se tam neslouží, protože za tu 24-hod šíchtu se přeci nikde neumažeš a tak :-) takže pořád v tesilu a v košili z pet lahví. Ten nápis "policie" jak je, vlastně byl ve všech stanicích tak ten označuje služební místnost vybavenou super moderní dřevěnou židlí a repasovaným psacím strojem :-). Ohledně těch stanic kdy se vykonává služba...tak zhruba na všech :-), ale z v ětší části se důkladněji obchází a kontrolují takové ty větší a přestupní stanice (Můstek, Muzeum, Florenc,...) Ještě nějaký dotaz ohledně metra :-)?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 12:29:18 15. 05. 2009
Out.jpg
Jo, tenhle prispevek jsem psal ja, zapomnel jsem se podepsat, jen aby jste vedeli ze to neni uplne anonymní:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio