Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Personální štáb - jižní Morava

Zdravím. Chci se zeptat, co se odehrává na personálním štábu. Případně na co se mám připravit. Trochu jsem nepochopil, o co na personálním štábu jde. Je to další zkouška? Či test? Mohl by jste mi tedy prosím někdo vysvětlit, na co se mám připravit respektive co mám od personálního štábu očekávat(jsem tak trochu zmatený, cože se tam děje). Předem díky za odpověď.
KOJAK :: Datum založení: 15. 05. 2009 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DAVE007 14:14:06 16. 05. 2009
default.png
Netuším co přesně myslíš, ale pokud chceš jít vzhůru v TT, tak musíš jít na pohovor. Já jsem šel z 4TT do 5TT a naštěstí jsem na pohovor nemusel, ale kluci říkali, že se tam Vaněk ptá na jeho priority na službu a tak. Ten kdo šel z 5TT do 6TT, tak tomu dával otázky i z TZ a TŘ. Jinak tam nesedíš jen s ním, ale mám tam jakousi komisi. Ale myslím, že se nemáš čeho bát.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio