Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dalnicni policie stredocesky kraj

Zdravim. Bylo mi nabidnuto misto u dalnicni policie ve stredoceskem kraji. Muzete mi napsat kolik a kde je sluzeben, jake jsou smeny? Popr. dalsi info co treba delaji novacci atd.? Dekuji moc
JOSE :: Datum založení: 20. 05. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KULHOS 17:24:56 01. 06. 2009
default.png
Až budeš vědět které oddělení konkrétně, seznámíš se tam s pracovním plánem a svojí náplní práce, ale jako nováček tam budeš jenom do počtu, s tim počítej, nic nesmíš dělat. Po škole už budeš moct něco dělat, doufám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 13:32:54 20. 05. 2009
Peca.jpg
No a nemohl by to říct ten, kdo to místo nabídnul? Stačí trošku hledat na netu :"Základními útvary středočeské policie je 78 obvodních oddělení pořádkové policie, pět dálničních oddělení, dvě poříční oddělení a jedno oddělení železniční policie.Noví policisté jsou zařazováni pro výkon služebního místa u služby pořádkové a dopravní policie. K ostatním službám policie jsou zařazováni policisté, kteří splňují stanovenou dobu trvání služebního poměru, splňují specifické požadavky pro převedení a absolvují odbornou přípravu. Služba dopravní policie - dohlíží na bezpečnost a plynulost silničního provozu a spolupůsobí při jeho řízení, vyšetřuje dopravní nehody a kontroluje doklady o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla." Více např.na www.policie.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)