Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Studium Vš při službě

Studuji 2. semestr UK FTVS (fakulta tělesné vých. a sportu) a chtěl bych se, spolu s kamarádem z oboru přidat ke sboru, samozřejmě s tím, že bych přešel na kombinované studium. Rád bych, ale věděl o několika mě doposud nejasných věcech. Jestli se dá studovat Vš (kombinovaná výuka probíhá formou týdenního kurzu za semestr plus zkoušky ve zkouškovém) společně se ZOP a jak? Jak funguje a na co se vztahuje "Studijní volno". A naposled jestli lze skloubit toto studium se službou u takového útvaru jako je PMJ Praha. Popřípadě jak moc jsou nakloněni vyhovět těmto příslušníkům. Za odpovědi předem děkuji/eme. :)
BENY :: Datum založení: 22. 05. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LIN 18:28:01 22. 05. 2009
default.png
No jo, tak jestli je to ted normalni delka tak uz chapu ze to jde stihat:). V tom pripade by to jit asi melo, ale stejne bych si to nechal napsat a ostemplovat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 17:57:40 22. 05. 2009
default.png
Říkal, že jde na 6 měsíců, to je teď, myslim, normální délka, ne?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 17:30:18 22. 05. 2009
default.png
No jo, ale otazka je jak dlouhou ZOPKU bude mit. Jelikoz kdyz si brany jako VS tak ji mas celkem podstatne zkracenou. Pokud te berou jako SS mas normalni delku. Taky zalezi co za VS mas. V tom pripade by se to stihat dalo. Me kdysi rekli ze proste nejde, takze jen ciste moje zkusenost, zrejme je system nyni pruznejsi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 17:05:56 22. 05. 2009
default.png
Mám jinou zkušenost. Můj kamarád teď během denního studia nastoupil k policii, předtím se samozřejmě zeptal, jestli ho nechají školu dodělat. Když teď nastoupil k PČR, tak si změnil studium na kombinovaný a zároveň nastupuje normálně na ZOPku. Takže zřejmě se to oboje stíhat dá...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BENY 16:23:48 22. 05. 2009
default.png
Můj e-mail je benys@centrum.cz.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAUS 15:45:42 22. 05. 2009
Daus.jpg
Tohle jsem presne resil osobne a znám i jiného kolegu, ktery je ve stejne situaci. Nech mi tady mail a ja ti k tomu poskytnu par info primo na mail. Nechci se o tom rozepisovat na foru.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 15:11:48 22. 05. 2009
default.png
Tak kdysi davno jsem mel stejny pozadavek. Byl jsem uprostred studia, ale naborar mi rekl, ze toto neni mozne. VS musis mit nejdriv hotovou, pripadne byt v poslednim rocniku (prijimaci rizeni trva par mesicu) a teprve pak ti bude ZOP patricne zkracena ci pozmenena (informace o ZOP a VS najdes na www.policie.cz). Jelikoz kdyby ses ted rozhodl nastoupit ke sboru, absolvujes celou ZOP nehlede na to, ze studujes i VS. A ZOP s VS se najednou studovat neda (nevim treba si ale Batman:), co se tyce studia pri zamestnani, na toto opravdu pozor, nemusis dostat souhlas a smeny budes mit tak ze to proste nebudes stihat ani nakrasne dalkove. Doporucuji kazdopadne domluvit si schuzku v Praze na Vltavske, kde je informacni stredisko. Tam ti to vysvetli dopodrobna. Kontakt taktez na strankach Policie.Preju hodne stesti

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 08:53:18 22. 05. 2009
Peca.jpg
Nejkvalifikovanější odpověď by jste dostali od náborářů, ale i zde pozor. Z praxe znám případ, že studium nově nastupujícímu příslušníkovi ředitel(dnes již bývalý) ústně přislíbil a povolil, po přijetí si dotyčný o povolení ke studiu zažádal nově písemně a bylo mu zamítnuto! s tím, že na své služební zařazení VŠ nepotřebuje.Takže bych doporučoval trochu opatrnosti, jistě zde platí pravidlo :"Co je psáno, to je dáno!" :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio