Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Brigáda, ano nebo ne?

Dobrý den, Je možné mít během služby u PČR brigádu ? ( jsem na ZOP )
LIBERECAK :: Datum založení: 19. 06. 2020 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu APEP 16:56:59 19. 06. 2020
default.png
§ 48 zákona č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - znění od 01.07.2019

Ano je to možné, to jestli ti ji povolí je věc jiná. Nebo potom jedině načerno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)