Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výpočet příspěvku pro důchodce

Nelíbí se mi výpočet výše vypláceného příspěvku tak jak mi ho spočítali. Odcházel jsem od policie již jako důchodce v činné službě a spočítali mi výši vypláceného příspěvku tak že vzali vypočtenou výši příspěvku za službu a od té odečetli ne výši důchodu ke dni vzniku nároku na důchod, ale již zvalorizovanou částku a vyplácejí mi asi o 1500 Kč méně. Ale v zákoně 361 je uvedeno v § 160 že výše vypláceného příspěvku se zjišťuje ke dni vzniku nároku na důchod. Je ještě někdo další, kdo se odvolal a neuspěl a chtěl by se ke mně připojit s žalobou? Bylo by nás víc a nebáli bychom se vlka nic. Ptal jsem se a mělo by to mít naději na úspěch. Co vy na to? Kačer
KACER :: Datum založení: 08. 03. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio