Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Miss policie

Před několika lety proběhla volba Miss policie (policistky, strážnice MP a celnice). Výsledky byly uveřejněny v deníku Blesk ale tato soutěž - jak později uvedl pojicejní zdroj - se setkala s negativním ohlasem veřejnosti. Samotní policisté by ji však nadále rádi vyhlašovali. Tak proč se soutěž nekoná aspoň na těchto stránkách? Vždyť u Policie a MP, celní správy.... máte tolik krásných žen zákona! Mnozí policisté se vyjádřili, že litují, že se tato Miss nekoná. Tak proč to nezkusit prostřednictvím těchto stránek....? A má někdo z vás návrh na případné technické provedení?
TYNCA :: Datum založení: 28. 05. 2009 :: celkem 20 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu TYNCA 11:37:25 23. 07. 2009
default.png
Vtipné...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 06:34:58 09. 06. 2009
Out.jpg
A jakym? Treba miss ridicka stavena policejni hlidkou?:DD

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYNCA 23:48:23 08. 06. 2009
default.png
Děkuji za vyřízení. Snad někdy někdo příjde s lepším návrhem...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR-KLINOVSKY 23:36:20 04. 06. 2009
default.png
Dobrý večer. Dnes se uskutečnila redakční porada, na které se probíralo také toto téma. Bohužel jsme se shodli na tom, co jsem již naznačil. V zásadě nejsme proti takové soutěži a pokud by jí organizoval někdo jiný, rádi ho podpoříme mediálně, ale uspořádat takovou soutěž sami si netroufáme a asi by to ani nebylo to nejlepší. Nicméně i přesto díky za nápad. Redakce si váží každé myšlenky a názoru a je sympatické, že myslíte i na své kolegyně. Za redakci Petr Klinovský

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 11:14:36 01. 06. 2009
Peca.jpg
"A já myslel,že slovo příslušník je bezpohlavní a rozlišování policistů na policisty a policistky je sexismus, který zde nemá co dělat. Volba miss? Žena - příslušník v plavkách? Tak to vám už fakt hrabe." :-DD Já to říkám imrvére, že tady začíná být konečně sranda.Když vy to poženete výš, my postavíme panelák. Když vy volbu miss, tak my volbu antimiss.A pokud by byla volba miss go go tančenice, tak minimálně o jedné víme, že už je kolegyní, takže ani tady by nebyl problém :-) U policie je to samá paráda, přehlídka a hlavně peníze...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYNCA 10:46:43 01. 06. 2009
default.png
Nemyslím tím zrovna ty "barbíny", prostě "zlatý střed" - vždyť tam máte i "obyčejné holky", tak myslím, že výběr by byl...?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NPRAP-PAVEL 12:25:05 30. 05. 2009
default.png
Myslím, že to není nejlepší nápad a že bychom měli řešit spíše důležitější věci. Je to ale jenom můj názor, který nikomu nevnucuji.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 11:40:52 30. 05. 2009
Out.jpg
Tak to je zlo, ale znam taky takovej pripad. Ale pokud je to opravda takova ta barbína tak ji to snad nekde na obvode odradí. Pokud si to tam zase mezi kolegama nezaridi po svym:) Znam takovej pripad u MP Praha...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 10:50:59 30. 05. 2009
default.png
Zrovna u pcr bych radeji videl ty babochlapy nez modelky fotici kalendar. Ve skole jsem mel modelku (se vsim co k tomu patri), ktera nedokazala nekolikrat za sebou natahnout zbran. Celou skolu ji cistil zbran nekdo jiny, protoze ji neumela rozlozit a slozit, ale nehty mela ukazkove. Takovyto "material" nema podle me u firmy co delat. Vyhozena nebyla kvuli silenym podstavum a ted uz asi spokojene slouzi na obvode.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 10:04:15 30. 05. 2009
default.png
Hmm, to teda není moc potěšující, co říká Tonyk... Abychom se za pár let nedočkali toho, že na ZOPce bude mezi ženskejma chodit 20 chlapů...:-o

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)