Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policejní hlídka v Havířově se stala terčem.

www.novinky.cz/krimi/169914-muz-policistum-ukradl-pistole-spoutal-je-a-ujel-jejich-autem.html Policejní hlídka v Havířově se stala terčem útoku, který přerostl v ozbrojenou loupež. Policisté přišli o dvě služební pistole a dokonce o automobil. Incident se stal už v úterý, policie o něm ovšem informovala až ve čtvrtek odpoledne. Tak to je mazec, hlavně, že se jim nic nestalo, ale nezávidím kolegům to následné vyšetřování :-(
PECA :: Datum založení: 28. 05. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DR-CVACH 08:51:15 20. 06. 2009
dr.cvach.jpg
Paiki ma pravdu, o tom, jestli to je nebo neni ostuda se nadiskutovalo habadej - hlavne si nezacni stezovat, ze je tech komenataru najednou moc:-))) www.policista.cz/clanky/reportaz/muz-policistum-ukradl-pistole-spoutal-je-a-ujel-jejich-autem-530/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 07:43:07 20. 06. 2009
default.png
To bude asi Tím, že diskuze je kousek vedle :-D A to u článku, který je samozřejmě v sekci články :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu QURATQO 01:18:25 20. 06. 2009
default.png
Je fakt zajimave, jak komentujete jine kauzy, ale tady ani jeden komentar. Vetsi ostudu si ani nedokazu predstavit :) doufam, ze se ztoho kuci ponaucili :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio