Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

BIS

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nemá nějaké zkušenosti s BIS. ( přijímací řízení, psychotesty apod.)
HELLRIDER :: Datum založení: 31. 05. 2009 :: celkem 13 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VYBIS 21:42:55 05. 04. 2016
default.png
Lina huba, hotove nestesti. I z tech vasich odpovedi jsem se neco dozvedel, takze diky :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 18:58:52 05. 04. 2016
Pim Burger.jpg
VYBIS [2016-04-05 16:23:54]: Normálně nejsem ironický k tazatelům zde, ale dotazy na tajné služby mě vždycky rozesmějí. Už vidím nějakého bizona, jak ti tu vypisuje, co všechno obnáší tahle služba, co dělá a jak nejlíp uděláš přijímačky... Proboha! Vem list Wordu, seškrábej tam životopis a motivační dopis nebo co to tam chtějí a odešli v emailu. Zbytek ti asi řeknou oni, pokud pro ně budeš zajímavý.

A pokud se jedná o zmíněný věstník ministerstva školství, tak doporučuju využít tvých tajných špionských schopností a zadat to do googlu. Pak zjistíš, že se jedná o věstník, který rozděluje několik stupňů znalosti jazyka podle toho, jakou máš zkoušku nebo certifikát - např. máš v angličtině certifikát PET, tak máš stupeň 1 atd. Myslet chlape, myslet...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APEP 16:36:05 05. 04. 2016
default.png
Postup přijetí je podle zákona 361/2003 o služebním poměru v bezpečnostních sborech. Jinak u BIS podléhá u tajení snad i nabídka kantýny, takže všechny ostatní informace jsou typu jedna bába povídala, ale všechno podstatné by jsi se měl dozvědět na pohovoru.
Jinak tu angličtinu si můžeš vygooglit

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VYBIS 16:23:54 05. 04. 2016
default.png
Ahoj, chtěl bych oživit toto vlákno. Prosím, nemá někdo info, jaké jsou postupy k přijetí na místo: odborný pracovník v oblasti odhalování nelegálních aktivit? Prošel jsem si internet, zákony, ale rád bych přesnější info. Jaké jsou fyzické testy, co je potřeba znát, jak dlouho vše trvá. Taky angličtina - píšou "komunikativní znalost anglického jazyka (standardizovaná zkouška na úrovni 1 dle Věstníku MŠMT č.9/2013)", ale co si pod tím představit nevím. Díky za jakoukoliv pomoc, váhám, jestli do toho jít

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VETERAN2 22:51:39 30. 08. 2014
default.png
PAPEN [2014-08-29 14:57:12]: Měl jsi mít kolem krku hadici, nést kanystry a dělat, že chceš ke sledce. Tam taky dojí auta, tak bys vypadal, jako že nebudeš trhat partu.
Prověrka není problém. Stačí zajít za tím správným. Dřív o tom rozhodoval Franta Mrázků. Tomu ale udělali díru do kožichu a kdo to dělá teď, se ještě neví. Možná zkusit Ivoše nebo Romana.
Teď chvíli vážně. Co jste s kámošem studovali, že si na vás vzpomněli?
Jestli jsi neprošel, nedělal bych z toho tragédii. To málo, se kterým jsem se setkal, byl všechno jeden typ. Sebevědomí, u kterého mi unikal důvod (ale to už tak bývá) a charakter, že by prodali vlastní matku a ještě ne draho. Nutno podotknout, že to nebyl nikterak reprezentativní vzorek a určitě takoví nejsou všichni. Zas taková vyjímka to asi nebude, když se jednou při zmínce o nich ušklíbl s despektem i soudce.
Srovnávat s tím, co jsem znal lidi od StB, se to moc nedá. Každou chvilí jede někde nějaký jejich příslušník v nějaké levárně. Na to, že dohromady nic neřeší a nemuselo by o nich být vůbec slyšet, toho natropí na můj vkus docela dost. Další složka, která má za sebou tragický úpadek.
Výhoda je, že platí a asi platit budou, protože na nich se bude šetřit až jako na posledních. Na většinu pozic u nich je třeba vysoká škola. Takže pokud se za tu dlouhou dobu, co jsem pryč, nic nezměnilo, policejní 7 třída a výš. To už jsou peníze. Vzato podle šéfa na obvodu, odhaduji něco málo pod 30 tisíc a nahoru.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAPEN 14:57:12 29. 08. 2014
default.png
Já byl na pohovoru cca před rokem a kamarád z VŠ asi před půl rokem. Zůstali jsem jen u vyplňování dotazníků a skutečně osobního pohovoru s personalistou, do dalšího kola jsme ale nepostoupili...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GHOST-COP 14:14:50 29. 08. 2014
default.png
GENERACNI-SPUNT [2009-06-04 21:08:09]: Přesně tak. Klidně může uchazeč projít vším na "jedničku", ale nedostane od NBÚ prověrku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHOPER 13:33:59 29. 08. 2014
choper.jpg
Tak, poprosim o jakékoliv relevatní informace... co kdo ví, ať napíše.. od tarifnich třìd různých pozic, po rizikáč, či přijímacì řìzení.. prostě pište co vás napadne, určite jste toho slyšeli hodně od kolegů, stejně tak jako já...:D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:08:09 04. 06. 2009
default.png
Klídek, mám takový dojem (už to zde někdo překlopil),že zpravodajské služby mají dokonce (na rozdíl od PČR) výjimku na vzdělání. Zájemci o službu prochází náročnější bezp. prověrkou včetně nejbližších rod.příslušníků a pod., už i s ohledem na to, že mají jiný stupeň "pověření" pro styk s utajovanými skutečnostmi než přísl.PČR u zákl. útvaru.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HELLRIDER 21:05:44 04. 06. 2009
default.png
Zkoušet to budu, ale chtěl jsem se dozvědět nějaké info...kromě toho co je na jejich webových stránkách.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio