Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jak mám postupovat

Mám jeden dotaz - v červenci budu pracovně v zahraničí. Chci-li se dát k policii, mám kontaktovat náboráře už teď, nebo až v srpnu (kdy budu doma) ? Možná to zní trochu nelogicky, ale četl jsem hodně názorů, že to trvá několik měsíců, než se z náborového ozvou s termíny zkoušek přijímacího řízení. A za další - nejraději bych pracoval v Brně, ale klidně půjdu i do Prahy (hlavně, že budu moct práci policisty vykonávat). Jak je to v současnoti s volnými místy ? Kdyby někdo věděl a odpověděl, budu moc rád. Předem všem děkuju za odpovědi
ODIUM :: Datum založení: 31. 05. 2009 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KENYA 10:43:13 02. 06. 2009
default.png
Normálně si podej přihlášku, chvíli potrvá než se ti ozvou. A termíny zkoušek si můžeš dát si mám kdy budeš chtít. Oni ti dají nějaký volný termíny kdy to můžeš dělat a buď se nahlásíš a nebo ne a půjdeš až pozděj, až se ti to bude hodit. Teď taky dělám přijímačky, tak vím jak to je. Ovšem já jsem se přihlásil před dvěma týdny, zítra jdu na psychotesty a příští týden na fyzický, takže ono to může trvat několik měsíců, ale můžeš to mít taky hotový třeba za 14 dní.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KIMIC 15:44:52 01. 06. 2009
default.png
nevim jak to funguje v brne, ale v praze ti vetsina naboraru vyjde vstric, reknes jim v jake dobe budes pryc resp. kdy se vratis , a on ti pak naplanuje pohovory a testy na terminy az tu budes zpatky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ODIUM 13:50:04 01. 06. 2009
default.png
Napadá mě - nedalo by se s náborářem dohodnout ? Vždyť on asi sám bude vědět nejlépe, jak to chodí. A když mu svůj problém vysvětlím, tak řekne svůj názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN-CZE 08:56:45 01. 06. 2009
martin.cze.jpg
Já bych počkal. Pokud chceš do Brna, tak si myslím, že když to trošku oddálíš, tak se nestane, že by tu potom nebylo místo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STARK 08:20:20 01. 06. 2009
default.png
Z vlastní zkušenosti sice vím, že všechno trvá zbytečně dlouho, ale aby se ti jako na potvoru nestalo, že budeš pozván třeba na fyzické, nebo na pohovor v době nepřítomnosti.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 23:26:50 31. 05. 2009
default.png
Klidně za náborářem můžeš jít už teď... jak říkáš, může se stát, že budeš nějakou dobu "v pořadí" ... Volná místa prý ubývají... ale v Praze budou brát pořád

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio