Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dvakrát za 20 min?

Dnes jsem byla na hlavní silnici v Trutnově kontrolována hlídkou na dechovou zkoušku + doklady. Odjedu, dobrý, po 20 min.druhá, tatéž kontrola, jen o pár kilometrů dále. Dobrý, beru si zpět doklady od policisty, sednu do auta a zaparkuju ho vedle jejich služebního před hospodou, kde stavěli. Podívali se na mě dost blbě a dotčeně. To si proboha nemůžu ani dojít na oběd?
TYNCA :: Datum založení: 01. 06. 2009 :: celkem 25 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OUT 07:19:07 16. 06. 2009
Out.jpg
Jo, to je styl:D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 00:21:00 16. 06. 2009
default.png
Trošku odbočím... ale ne zas tak moc :o) Miluji při kontrole hlášky typu: - kdybyste raději kontrolovali ty grázly a ne slušný lidi (jakobychom byli nadlidi, co už na dálku poznají, kdo to auto řídí :-D ) - dělejte raději něco užitečnějšího než mě stavět (ti samí jinak ale nadávají, že policejní hlídku neviděli ani nepamatují) - chytejte raději vrahy, já jsem nikomu nic neudělal (dechová zkouška s výsledkem 2 a více promile, s autem se na silnici motal sem a tam...) atd. :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VENCAA4 23:48:17 15. 06. 2009
default.png
Já myslim že Týnča se tu už neukáže. :) a já bych jí přál aby měla to štěstí narazit na hlídku při každý jízdě autem :) Když má člověk auto a doklady v pořádku, netrvá taková kontrola VĚTŠINOU ani minutu, a pokud někomu ublíží minutový spoždění tak má vyject dřív. A z vlastní zkušenosti na silnici (sem jeden z nich:)můžu říct, že čim protivnější je řidič(ka) na mě tim víc si ho podusim já.. je to o lidech. ;)

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZRUŠENO NA ŽÁDOST UŽIVATELE 09:12:59 15. 06. 2009
default.png
a nebo jinak, napitě sem v jakém oboru děláte a hned dostanete za uši, jak ztrpčujete život obyčejným lidem VY

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZRUŠENO NA ŽÁDOST UŽIVATELE 09:11:02 15. 06. 2009
default.png
no vzhledem k tomu, že jsem Trutnovák tak si o pisatelce a jejím tématu myslím své neboť místní podmínky znám dokonale. Vy si prostě budete stěžovat jako zemědělci. Když svítí, je moc horko, kdy prší, je moc vody. Když se na vás podívá chlap, tak buď blbě čumí nebo hloupě kouká.. myslíte si, že vy jste středobod vesmíru, a všichni se musíme točit kolem vás... tak snad závěrem slova filmového klasika "kdyby hloupost nadnášela, lítáte zde jako holubička"....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 08:18:56 15. 06. 2009
default.png
vyčítáte něco, co by jste neměla. Když dojde k plánované bezpečnostní akci, policisté pracují tam a tak, jak dostali za úkol. Můžete být, když se "strefíte" do této doby kontrolována i 5x než přejedete větší město. "O pár kilometrů dále - ale vždyť to je už hodně daleko. Kdyby šlo o pár set metrů? S tím ale nic neuděláte ani ti policisté. Stěžujte si, ať vám to někdo tedy vysvětlí, když to tady od "obyčejných" neberete. Pokud půjde o neplánovanou akci kvůli tomu, že se stal nějaký závažný čin, budete omezována třeba i víc a nikdo vám neřekne a ani často nesmí, proč. To je prostě naše práce. Tahače jste holt naštvala a dal vám to najevo. Sice svým způsobem, ale.... Nedivte se. Napsat větu: Je vidět, že vám nevadí.... že času máte dost." To je hodně hloupé a naivní. Policisté, kteří vás kontrolují, ani často o o sobě nevědí, nebo neví, kde ostatní jsou. A pokud to vědí a nelíbí se jim to - s tím bohužel nic moc neudělají, protože prostě jsou instruováni, mohou mít připomínky, buď je nadřízený vezme nebo nevezme a hotovo. Často ti policisté na silnici ani nevědí, proč právě stojí tam a tam a v určitou dobu. Dělají svou práci a zrovna tato většinou nepatří k těm oblíbeným. Další vaše reakce: "Tak pardón, je vidět, že jste asi jedni z nich." A co jste čekala? Vy nevíte na jakém fóru píšete? A mimochodem, kdybychom si, pokud jsou vaše pocity správné, měli dělat hlavu z toho, že se někdo na nás dívá dost blbě a dotčeně - teda to mne opravdu pobavilo. Spíš mi připadá, že to byla možná jen reakce na akci, t.j. na váš pohled a píšete jen o tom, jak jste situaci vnímala vy. To je tedy normální a logické. Nelíbilo se vám to, tak jste se určitě usmívala a možná byla zticha, resp. bez poznámek-že? Ale to bychom mohli diskutovat stále dokola. Počítejte, že vás i nadále bude policie kontrolovat a většinou se vám za to nikdo omlouvat nebude. Výjimky samozřejmě existují. Záleží na konkrétní situaci. A ještě takovou drobnost. Jsou situace, kdy zastavujeme a kontrolujeme i autobusy. Takže by jste si nemusela pomoci. Buďte buď prostě nad věcí nebo se zajímejte víc a zamyslete se, než se do nás pustíte. Přeji vám mnoho dalších a klidných kilometrů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SPIDER-SKRET 08:03:55 15. 06. 2009
default.png
Tak mně prosím řekněte,jak byste tu práci Policie dělala(i)? Ale tak,aby jste nikoho nerozčílili, nikoho nenaštvali, cítili se bezpečně, ...? Policajt je vševědoucí a ví, kde zrovna pachatel bude? Pachatel jak přesteupku, trestného činu, či jiného správního deliktu to má asi dle Vás napsáno na čele a policajt vždy ví kde se objeví a co udělá? Copak policajt není člověk? Ano není, to si o něm už myslí jeho vedení, nesmí jíat a ani pít na veřejnosti, ..., ovšem dělá to, protože on sám ví, že je člověk.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TYNCA 22:16:54 14. 06. 2009
default.png
Tak pardon, je vidět, že jste asi jedni z nich.... Tímto téma končím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 06:33:38 09. 06. 2009
Out.jpg
Souhlas:DD

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 06:12:13 09. 06. 2009
default.png
...mi to nedá, abych nevzkázal autorce: aby ses z toho nepodělala, náno pitomá !!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio