Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Z bláta do louže?

Ahoj,jmenuji se Lucie a pět let pracuji jako zdravotní sestra v Krajské nemocnici(a.s.).Kamarádka,která pracuje u Policie 1,5 roku mně vyprávěla o své práci a docela se mi k Vám i zachtělo.Po přečtení pár Vašich příspěvků mám obavy,jestli by to nebylo "z bláta do louže".Práce ve zdravotnictví totiž také není žádný "med".A peníze tu nikdy nebyly a ani nebudou,ale to je u Vás zrejmě to samé.No,tak uvidíme...
DESNA :: Datum založení: 09. 03. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BLEJD1 23:50:57 14. 03. 2008
default.png
Ahoj Lucie, proč ne??? Ale přečti si na vlákně článek " Je mi líto", plně souhlasím s obsahem. Sloužím 25 let a věz, že tento vlak se již řítí do propasti, ale mašinfíra a strojvůdci stále ještě tancují, bohužel.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 18:45:26 10. 03. 2008
default.png
Pokud nemáš možnost u PČR "sloužit" v kanceláři, ale příklad na OOP, potom práce v nemocnici je lepší, je v klimatizovaném prostředí (v zimě teplo, v létě chladno, neprší na Tebe, nepadá sníh, nevnímáš rozdíly teplot), u policie pracuješ venku při +35 st.C ve stínu, stejně jako v -20 st.C, v dešti, za sněhu, povětří, maximální teplotní rozpětí (v autě teplo, vystoupíš do mrazu, deště, sněžení),fyzická práce srovnatelná (např.v nemocnici se "taháš" se 100 kg pacientem, u policie sice možná s váhově lehčím, o to agresivnějším opilcem či fěťákem), v nemocnici Ti práci v SO,NE,svátek noční a přesčas zaplatí příplatky, u policie nikoliv, no tak zvaž zda to opravdu není z bláta do louže. Dělala jsem tuto práci víc jak 30 let, ale poslední cca 2 roky se jak pracovní tak finanční podmínky maximálně změnili, bohužel k horšímu. Tak se rozhodni dobře. Vlasta

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 14:35:13 10. 03. 2008
Peca.jpg
Titulek není daleko od pravdy.Nejlepší je si udělat obrázek sám.V brzké době by měla být schválena základní odborná příprava na pouhé 3měsíce a pokud projdeš "náborem"(o výběru nemůže být v žádném případě řeč)v podstatě můžeš být po absolvování kurzu na ulici a pak tiskovou mluvčí,jelikož tam stejně všechny ženy a dívky směřují.Jen k nám v krátké době vzali 6 nových policistek.Nic proti ženám,ale někdo by se měl nad počtem žen u PČR zamyslet,neboť se blížíme prudce k hranici 1:1.Pokud ti nevadí noční,svátky,soboty neděle a 150 hod. vše odsloužit zdarma, klidně přijď, místa je a bude dost :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio