Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Speciální pořádková jednotka

Zdravím všechny kolegy a kolegyně, Žádám vás a hlavně příslušníky SPJ Praha o radu, chtěl bych sloužit v této jednotce a proto se na vás touto cestou obracím. Takže se ptám, jaké podmínky musím splňovat, jaké šance mám v současné době a jaká je nyní personální situace, popřípadě na koho se mám obrátit. Ve služebním poměru jsem tři a půl roku, v současné době na Lince 158 v Praze, ve čtvrtém tarifu. Bydlím mimo Prahu, tedy dojíždím a systém služeb mi nevadí. Fyzicky jsem na tom výborné, cvičím, běhám, plavu... Práce v SPJ mě láká již od nástupu k policii, ale až teď jsem se rozhodl zkusit štěstí:) Za všechny poznatky a příspěvky předem děkuji.
APU68 :: Datum založení: 02. 06. 2009 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SONG 18:19:05 19. 06. 2009
default.png
kurz na SPJ je nyní 2 volná místa ku 160 žádostem, držím palec

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SIERRUS 17:12:36 12. 06. 2009
default.png
Nesloužíš na PMJ? Kde v rámci reorganizace, resp. změny systematizace docházelo k převedení kluků ze trojek na čtyřky? To by ovšem byla trochu jiná situace. Tam skutečně být výběrko nemusí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APU68 12:20:57 12. 06. 2009
default.png
Takhle z hlavy ti to nereknu, ale rikal nam to velitel na porade, kdyz jsme prechazeli do 4tarifu.. Kazdopadne se pozeptam a dam vedet:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SIERRUS 10:40:03 12. 06. 2009
default.png
Ahoj. Je možné ži mi nějaká horká novinka unikla, ale ještě dva měsíce zpátky se dělalo výběrko a vlastně tam byli pouze uchazeči ze 4tých p.t. (vyjma akcelerovaného postupu). Že by se ze čtvrtých p.t. nemuselo dělat výběrko je pro mne novinkou. Ale je možné že mi něco uniklo. Netušíš co je to za nové nařízení? Rád bych se mrknul. Ovšem pravidla výěrka jsou upravena 361čkou a těžko je může upravovat NMV. Dík.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APU68 21:20:46 11. 06. 2009
default.png
Nevím jestli mě pamět neklame, ale pokud jsi ve cvrtem tarifu, tak podle noveho narizeni nemusis do petky delat vyberove rizeni...Nebo na SPJ je to jinak?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SIERRUS 16:56:27 11. 06. 2009
default.png
Zdravím. Těší mne Váš zájem o práci na SPJ, nicméně pro Vás asi nebudu mít potěšující informace. Momentálně je na SPJ Praha volných cca 5 míst na pozici bojovníka = 5 p.t - inspektor. Na těchto 5 míst je evidováno něco přes 100 žádostí o převedení ze stejné, tj. 5té platové třídy. Z tohoto důvodu zřejmě v nejbližší době nedojde k vyhlášení výběrového řízení pro zájemce z nižších platovek. Jinak co se požadavků týče, tak pominu-li jakous takous fyzickou způsobilost, tak nezbytná je min. tříletá praxe u PČR a úspěšné absolvování výběrového řízení před komisí. Ale mám tu i něco pro Vaší útěchu. Chlapi, práce na SPJ není zdaleka tak růžová a zajímavá, jak se možná zdá v televizi, na fotkách a na jiných opatřeních, kde se s nimi možná setkáváte. Totiž, pokud nejsou SPJáci zrovna na nějakém opatření pod jednotným velením, chodí do klasických služeb pořádkové policie - hlídková služba, střežení a posilování jiných služeb v rámci KŘ. Jinými slovy činnost dost často podobná činosti OHS. Přeji hezký den a mnoho pracovních úspěchů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMIK923 12:44:44 05. 06. 2009
default.png
Myslím, že byste měli nejlepší, kdybyste se během volna přijeli k nim podívat a popovídat si s někým, kdo je ve službě a je řadový, já to tak také udělal na určitou pozici a pak až šel za vedoucími.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 11:54:11 03. 06. 2009
default.png
Též by mne zajímala odpověď kolegy, který je u SPJ Praha. Jsem na tom téměř stejně služebně i fyzicky jako kolega, který tu vznesl dotaz. Odkazy na stránky a personalisty je jiný než člověk z místa a osobníma skušenostma. Zde se dá zjistit nejvíce informací a též nejpravdiovějších bez mazání medu kolem huby jako tomu jsme zvyklí všude!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio