Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ČR a statistika

Česká republika je 11. nejmírumilovnější zemí na světě. Tvrdí to alespoň Světový mírový index (GPI), který sestavila organizace The Economist Intelligence Unit. Žebříček je sestaven na základě 23 kritérií, jako je počet válek vedených v posledních pěti letech, počet zabitých vojáků, výdělek z prodeje zbraní, vojenský rozpočet, vztahy se sousedními zeměmi, ale i faktory "vnitřního míru" jako zločinnost, počet vězňů či dostupnost zbraní. www.novinky.cz/zahranicni/170293-cesko-je-11-nejmirumilovnejsi-zemi-na-svete.html Takže ta vykazovaná statistika k něčemu skutečně byla a je :-)
PECA :: Datum založení: 02. 06. 2009 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio