Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ZJ

Dobrý den, mám několik dotazů ohledně práce u Zásahové jednotky. Mám za sebou ZOP a následně budu nastupovat do výkonu.Chtěl jsem se zeptat, po jaké době můžu zažádat o přijetí do ZJ. Vím, že to není tak jednoduché,musím splnit fyzicky náročný test,psychický test a také členové ZJ musí vyhodnotit, zda jsem týmovým spolupracovníkem a zda se hodím na tuto práci.Prosím Vás o podrobnější informace.Už jsem se takto dotazoval na stránkách ZJ,ale oni neodpovídají tak posledním 10ti tázajícím.Děkuji předem za informace.
PERSIE87 :: Datum založení: 05. 06. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ANDYS 20:30:20 11. 06. 2009
default.png
Pokud vím tak v současné době lze k ZJ Praha a ÚRN i ze 3TT. To už je docela zajímavý. Samozřejmě zůstávají ostatní podmínky přijetí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDYS 20:27:03 11. 06. 2009
default.png
S tím plaváním ses asi trochu upsal ne? 200m do 2min?????

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SHREEK 14:43:42 11. 06. 2009
default.png
K zásaové jednotce až po uplynutí 3 let od přijetí do služebního poměru. (taky se dá říct, že až po skončení zkušební doby). Fyz.testy, nevím jestli je to přesné, ale: 3 km - 13,5 min. 100 m - 13s šplh na laně bez přírazu 4,5m - 7s kliky - min. 50 sed-leh - 90 opak. do 2 min. shyby širokým nadhmatem - min. 12 skok z místa do dálky - min. 2,5m plavání volným způsobem 200m - do 2 min. no, a to je myslím vše, ale nejsem si už jistý s těmi čísly, ale velké odchylky v tom nebudou. Po úspěšném absolvování tohoto testu se rozhodne zda postupuješ do další fáze přijetí. Následuje cca 3 týdenní stáž na ZJ, kde si tě pořádně proklepou :-). K tomu samozřejmě musíš splnit psychotesty a být zdrav. způsovilý(ergometrie, spirometrie, sluch, ...)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 10:46:29 06. 06. 2009
Pooky.jpg
Aha, ty chceš asi něco jiného tohle bylo Útvar rychlého nasazení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 10:43:03 06. 06. 2009
Pooky.jpg
Výběr uchazečů o službu v Útvaru rychlého nasazení Splnění základních předpokladů: * minimální věk 23 let * 3 roky služby u policie + odborné vzdělání a výcvik * minimálně středoškolské vzdělání * dobrý zdravotní stav a fyzická kondice * řidičský průkaz skupiny „B“ * plavec Výběrové řízení: Fáze I. Komplexní lékařské vyšetření * provedené ZÚSS MV ČR * zaměřené na schopnost zvládat nadměrnou fyzickou zátěž Psychologické vyšetření * testová baterie v trvání 6-8 hodin * odolnost vůči stresu * adaptabilita a schopnost týmové práce Test tělesné zdatnosti * běh 60 m * běh 5000 m * kliky - max. počet za 1 minutu * shyby na hrazdě - max. počet * sedy-lehy - max. počet za 2 minuty * plavání 400 m * šplh na laně 4,5 m * překážková dráha - 2 kola/4 minuty Fáze II. Šestidenní testy odolnosti Cíl: Hloubková prověrka fyzického a psychického stavu uchazečů * chování v náročných podmínkách únavy a vyčerpání * fyzická a psychická odolnost vůči dlouhodobému stresu * rozhodování v kritických situacích * motivace a odhodlání Obsah: * orientační pochody se zátěží * úkoly zaměřené na vytrvalost, speciální dovednosti, sílu a manuální zručnost * částečná spánková deprivace jako další stresový faktor * všechny pochody a cvičení jsou prováděny pod lékařskou kontrolou Fáze III. * Pohovor * Osobní pohovor s uchazečem před výběrovou komisí ředitele ÚRN s cílem prověřit si jeho motivaci pro službu v ÚRN. Pohovor probíhá na základě předchozího prostudování personálních materiálů a výsledků testů. * Rozhodnutí ředitele ÚRN

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio