Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

kocourkov

Ahojky, u policie sloužím teprve 6 let, ale to ce děje v součastné době mi příjde od "těch nahoře" trapné. To, že nechají ze služby odejít zkušené kolegy, protože nechat odejít raději zkušené kolegy, než je pořádně zaplatit a vyhodit peníze pro mě za nesmyslnou kampaň je ubohé. Myslím si, že každý, kdo chce tuto práci dělat si k ní cestičku najde, i bez upoutávky, kdy školák brání školáka.Ale nikoho tam nahoře nezajímá, že jezdíte s felicií, která když brzí, tak to je zázrak, která má několikrát přetočený tachometr ale - hlavně že je polepená nápisy pomáhat a chránit.Problém je v tom, že policie nemá vlastně co nabídnout leda že by chtěl někdo pracovat 150 hod zadarmo, dělat noční, víkendy a stát. svátky bez příplatku. Možná se jednou dočkáme toho, že bude vedení chovat jak v pohádce s čerty nejsou žerty a bude lidi na plené sliby verbovat.
INES :: Datum založení: 09. 03. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BYVALY-SPJ2 00:28:21 30. 03. 2008
default.png
a loni jsem si vyhodnotil, ze uz nema smysl se premahat a sel jsem do civilu. V civilu to taky vzdycky neni vzdycky normalni ale neni to vzdycky tak debilni jako ve sluzebnim pomeru u Policie. Zazitky ze sluzby mam jeste stale cerstve a zazrane hluboko, tak si civilni misto hned tak neprestanu chvalit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio