Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Stav PČR k dnešnímu dni

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké informace o početních stavech u policie. Zlepšilo se to už? Na ZOPce v Praze třeba už neni kam propadat jak je tam hodně lidí:-D
FALLSCHIRM :: Datum založení: 08. 06. 2009 :: celkem 22 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MIKETU 22:47:34 11. 06. 2009
mikeTU.jpg
zdravím, je někde ve středočes.kraji pořádková služba jako taková? Nebo je skoro všude jen obvod,který plní všechno sám?? (pardon, moc se v tom neorientuju)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PADRE 15:47:30 11. 06. 2009
default.png
Jižní Čechy dle personalistky z ČB od Nového roku plno...ač ohlasy z různých pracovišť jsou jiné, milá paní odkazuje s poznámkou "kolegyně na poradě nic takového neříkala". Pro zájemce o JČ doporučuji sondovat přímo v dané lokalitě a nespoléhat na náboráře a jejich tabulkové stavy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ODIUM 15:11:21 11. 06. 2009
default.png
Nevím, jestli to tu už někdo psal přede mnou - nechce se mi to pročítat. Ale v Brně je volno u pořádkový a u dopravky. V Praze je prej volna habaděj.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOUS 21:03:32 09. 06. 2009
default.png
Středočeský kraj má neustále podstav.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 13:30:59 09. 06. 2009
default.png
což o to, já bych tam klidně zašla, ale jsem z Ostravy a to je docela dálka :-( Tak se snažím získat co nejvíc informací a pak tam osobko zajít :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 13:06:45 09. 06. 2009
default.png
Asi nejlip udelas kdyz na dane oddeleni skocis, zeptas se lidi co tam budou, reknes ze bys mela zajem at Ti neco povi, pripadne jestli bude mit cas vedouci. Osobni pristup je lepsi a hlavne pokud to pujde cestou mistne prislusneho personalniho oddeleni pridelili by Te rovnou tam. Zalezi ovsem na pristupu konkretnich kolegu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 11:15:08 09. 06. 2009
default.png
Já vim, že je to věc názoru :-) Jen jsem to chtěla trošku přiblížit :-) ale je fakt, že můžu jen doufat, že se dostanu mezi dobrý kolektiv, který pomůže :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HHONZA 11:08:29 09. 06. 2009
default.png
Tak myslím, že na otázku rozdílů MOP ti asi nikdo veřejně neodpoví...protože co jedinec to názor a pokud tu někdo pohaní jedno MOP, tak se jistě na něj snese vlna odporu a ty stejně nebudeš vědět na čem jsi :-) Tuto otázku je teba řešit osobně s někým, kdo zná poměry, pokud nikoho takového nemáš, tak prostě musíš doufat, že kam tě přidělí, tam ti to sedne... Já bych Ti rád pomohl, ale nejsem z Prahy, takže nevím jaké jsou tam poměry, ale ze zkušenosti vím, že jsou MOP, kde to funguje jakmá, má to úroveň a je tam asi i dobrá parta s lidičkami, kteří rádi pomůžou, ale jsou i opačná oddělení :-( Ale to je všude...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAIKI 10:02:01 09. 06. 2009
default.png
Není MOP jako MOP? :-) Poprosila bych o malinko vysvětlení?jaký je mezi nima rozdíl? :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 09:51:28 09. 06. 2009
Out.jpg
Co se tyce toho jak chce kazdej mladej civil k PMJ tak na to uz sem tady jednou psal svuj obsahlejsi nazor a myslim ze docela opravnenej, notabene s nim dost policistu souhlasilo. Hlavne mam dojem ze 90% lidi co tady porad chtej k PMJ vubec nema ponetí o tom co to je PČR jako organizace a mysli si ze policejni prace je jen pronasledovani aut a zivot na lince 158. Zaver myho driv napsanyho nazoru byl ten, ze me osobne sere ze klukovi co uz dva roky slape na Hlavnim nadrazi a sere se s bezdomovcema a tak dale, prestup k PMJ rovnou bez debat zamaznou a nejakymu civilnimu buranovi odnekud z vesnice co chce bejt hned akční to dovolí z civilu hned. A verte ze tech novejch mladejch kluku z vesnic je ted na PMJ dost. Paiki: Rozhodne bych ti v Praze taky radsi doporucoval MOP, ale pozor, neni MOP jako MOP:) Takze pripadne vybirej hodne opatrne

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio