Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PCR se vyptava na novacky

Zdravim. Vcera mi prisel zvaci dopis na fyzicke a dnes jsem se dozvedel od sousedu, ze se na me policisti prijeli vyptavat. Mate s tim nejake zkusenosti? To se ptaji na kazdeho? Co tim zjisti? Dekuju za kazdy postreh a komentar (kladny).
JOSE :: Datum založení: 09. 06. 2009 :: celkem 36 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VLASTA 10:09:38 11. 06. 2009
default.png
moc hezky jsi to napsal a máš v daném pravdu. Všechno je o lidech, ale není to v tom, že je někdo starší, (tedy divný viz např. OUT - 09:32:09 10. 06. 2009), nebo mladší , ale zda je slušný či neslušný. A jsem-li slušný nemusím se bát "vyptávání policistů u sousedů" na moji osobu, v opačném případě se potom bojím, co ti "divní" sousedé o mě nepěkného řeknou. Takový je život a jak se říká "jaké si to uděláš, takové to máš".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 08:37:49 11. 06. 2009
Peca.jpg
U mně byl před nástupem k firmě na prověrce přímo doma územák. Dostal občerstvení, popovídal si se mnou, s rodiči a vím, jestli se ptal i u sousedů, to nevím. Jenže v té době byl ještě výběr, nikoliv nábor.Třeba ze 100 uchazečů v jednom cyklu vzali pouze 5 lidí po splnění všeho.Ostatní to museli zkoušet znovu.Zažil jsem na svých prověrkách týpka, co vypadal skoro jak Stalone, ale při fyzických testech neudělal sestavu s tyčí, přestože měl předtím asi 150 kliků, regulérně ho vyhodili.Přišlo mi to jako nesmysl, ale v té době byli zkoušející při fyzických prověrkách nekompromisní.A ještě na závěr, pokud se skutečně policista ptal na uchazeče v místě bydliště, tak jenom dobře.Od stolu to umí napsat každý.Stejně to na konečný výsledek zda uchazeč bude přijat nebo ne nemá rozhodující vliv.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETRAH 13:25:30 10. 06. 2009
default.png
Moc pěkně napsané a hlavně pravdivé... Dle mého názoru..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 13:01:16 10. 06. 2009
default.png
To je pech, plnej barák blbců a jeden jedinej člověk normální :). Otázkou je proč někoho lidi nemají rádi. Každopádně bych se lidí zeptal, proč jim někdo vadí, a kdyby řekli, že si pořídil psa a celej den štěká a ruší celej barák a ověřil si to na vlastní uši, tak to mě pomůže si o daném jedinci udělat obrázek. Pokud většině lidí bude vadit, že někdo má nové auto, tak to bude s hodnocením trochu složitější, protože nové auto nebývá důvodem k odsouzení člověka, i když to tak z počátku vypadá. Můžeš někomu začít stát na místěl kde byl zvyklej dvacet let stávat a tím mu narušovat jeho osobní zónu, viz proxemika. Nové kolo, může vadit, ne protože je nové, ale proto, že když dojedeš z výletu, tak naděláš v baráku nepořádek a neuklidíš si jej, nebo poškrábáš zdivo. Kritika se nerovná závist, stejně jako asertivita a arogance jsou dvě rozdílné vlastnosti. Základním problémem je komunikace. Uvědomte si, že dříve se lidé zdravili a to ne jenom na vesnici, ale i ve městech, nebyla televize, tak ve volném čase komunikovali face to face a ne přes ICQ nebo SKYPE. Ke kamarádovi do domu se nastěhoval člověk, který zásadně nepozdraví, když někoho má potkat, tak se tomu snaží všemožně setkání vyhnout. Kdo je v tomto případě vůl? Staří obyvatelé domu, nebo ten co se nastěhoval? Dříve se lidé zajímali o své problémy a pomáhali si. Dneska víš, že John s Los Angeles udělat zkoušku z kubismu, ale že sousedovo dítě má rýmu, na to každej kašle. Nemají Tě lidi v baráku rádi? Začni hledat chybu u sebe a přemýšlej jak najít k lidem cestu. Byla by to opravdu náhoda, že je v domě dvacet blbců a jen jeden normální. Kdysi si vedle naší chalupy koupil chalupu Landovský, lidi nezdravil, myslel si, že jsou úplní debilové a hlavně začal porušovat místní zvyklosti, místní kulturu. A lidé mu to dávali sežrat, párkrát dostal v hospodě přes držku. Po čase přišel na to, že je lepší komunikovat, s ženské, která proti němu nejvíce brojila, udělal správcovou, aby se mu starala o nemovitosti (postupně jich koupil více), v hospodě kopil panáky, nebo udělal na zahradě s místníma, chlastačku. A obě strany zjistili, že ti druzí zase nejsou takoví kokoti, jak se dříve zdálo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OO 13:00:18 10. 06. 2009
default.png
Být sousedům pro srandu nebo riskovat propíchaný gumy, ještě než člověka navlíknou do mundůru. To by mi za to stálo.:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DR-CVACH 11:02:09 10. 06. 2009
dr.cvach.jpg
Muze byt, ze zijes v baraku plnym neslusnejch a zavistivejch lidi a mas velkou smulu (protoze mas psa, lepsi auto a novy kolo:). Ty o lidech, s kteryma si reknes akorat "dobry den" tvrdis, jak na tebe koukaj skrz prsty a urcite by te pomluvili. My jsme si tady o sobe prece rekli mnohem vic, nez jenom "dobry den". Diskutuj si i nadale o cemkoliv, od toho ty stranky jsou (i kdyz mi fakt prijde divny, ze diskutujes o necem, co je ti uplne "u zadku" - na to ja nemam cas, takze ti nechavam volne pole:))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 10:31:32 10. 06. 2009
Out.jpg
Zrovna se tu diskutuje o tomhle tak co bych nediskutoval. Ja si jeho prispevek precetl. Jestlize znamena mít spor se sousedem to, ze mu vadi z principu ze si nekdo poridi psa (lepsi auto, novy kolo atd.) tak to mam s vetsinou lidí spor. Me totalne fascinuje tvoje "dokonalost" a internetový kádrovaní me jestli se hodím k PČR, ackoliv vubec nevis co jsem za cloveka a neznas osobne tu situaci. To je trosku divny, nemyslis?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DR-CVACH 10:03:58 10. 06. 2009
dr.cvach.jpg
Na to, jak moc je ti to zjistovani u zadku, tomu tady venujes dost casu - mas pravdu, to z toho opravdu neslo pochopit. Co se tyce te vhodnosti - jenom jsem rozved to, co psal Elefant; pises, ze mas problem vyjit s vetsinou lidi v baraku, to je cely. Precti si jeho prispevek.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 09:32:09 10. 06. 2009
Out.jpg
U zadku mi je to jestli se PČR chodí vyptavat po sousedech, trosku si me nepochopil.-) Jen sem napsal ze to nemusí byt az tak objektivní, kdyz bydlis na sidlisti atd. Nenapsal sem ze sou vsichni debilové, ale proste dneska sou lidi divný. Zejmena ty starsi a tech je u me ve vchode naprosta vetsina. Jinak me dostava temer do kolen jak dokazes hned skvele odhadnout jestli sem dobrej adept pro PČR nebo ne:DD Zklamu te, ale je mi to jedno, protoze se o praci u PČR neuchazim. Proto sem taky napsal, ze mi je tohle zjistovani povesti u zadku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 09:06:54 10. 06. 2009
default.png
ono v Praze je to trošku problém zjišťovat pověst. Pokud ji děláš někde na sídlišti, kde lidi jen přespávají a jinak jsou v práci, tak je to těžké. ale například já mám na starosti okrajovou část našeho území, kde jsou 2vesnice, a tam se ti starousedlíci opravdu znají, takže poví. horší je to s přístěhovalcama. ti se se starousedlíkama moc nebaví, o to je to horší... Jinak, pověst z místa bydliště je podle mě pořád aktuální. Dneska si do papírů každý napíše co chce...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio