Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Práce u policie vs. tetování

Zdravím, chtěla bych Vás poprosit o radu a Váš názor. Je velkou překážkou u přijetí k PČR, když je uchazeč potetovaný? Mám na mysli tetování, které se nedá ukrýt pod uniformu. Předem díky za odpovědi i Vaše názory na toto téma. Hezký den. Nika
NIKA :: Datum založení: 11. 06. 2009 :: celkem 24 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ELEPHANT 00:54:35 12. 06. 2009
default.png
Taky si chci nechat udělat biomechaniku. Znám spoustu kolegů, kteří mají pěkné tetování a horší poldové tím rozhodně nejsou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ELEPHANT 00:52:11 12. 06. 2009
default.png
Pokud je tetování vkusné a provedené špičkovým tatérem, tak se jedná o umění. Pokud vím, tak knížákova SV. Václava na chcíplém koni vyvešili v Lucerně a nikoho to nepobuřovalo. Dle mého názoru se jednalo o znesvěcení jednoho ze symbolů státu. Nevím tedy proč by měli být policisté s tetováním nějakým způsobem znevýhodněni. Mezi vězeňským tetováním a uměleckým tetováním je stejný rozdíl jako mezi Tv Nova a CNN. Něco co se prostě nedá srovnávat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 23:05:34 11. 06. 2009
default.png
mam potetované předloktí, sloužím již nějaký čas a ještě jsem stím nikdy neměl problém...záleží na vedoucím a není problém si to do služby zalepit nebo obvázat...bohužel i v 21 století kdy každý druhý člověk má tetování se na to pořád starší generace dívá jako na status kriminálníka...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKA 18:55:03 11. 06. 2009
default.png
Zdravím, mohl by jste se mi ozvat na email? Mohla bych mít pár otázek? Předem díky. nika.xsnbx@seznam.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JASVA 18:51:15 11. 06. 2009
default.png
Zdravím, osobně v tom problém nevidím, kolega má tzv. rukáv, bohužel musí nosti i parném létě dlouhou košili. Osobně mám biomech a faces na obou pažích až po loket, na hrudníku dalši demons, záda. Když o tom nikomu neříkám tak v uniformě ani neví, že něco takového mám. Názory typu, policista musí být to či ono, je to moje věc a rozhodně svou práci mám moc rád, někdo má hnisající jebaky a u dopravky jsem viděl kolegu s brutálním ekzémem, měl by snad být znevýhodněn? Né, proč taky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKA 18:22:28 11. 06. 2009
default.png
Šťastný to muž... ;)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HASSLIK 18:18:35 11. 06. 2009
default.png
mam tetovani na predlokti a vzalim me.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKA 18:13:01 11. 06. 2009
default.png
Jojo, děkuju přesně o tomhle mluvím cca o 7 příspěvků níže... :))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 18:08:20 11. 06. 2009
default.png
...to je jednoduchý, jestliže ta GoGo tanečnice prošla bezp. prověrkou, tak na ní ta tyč není vidět (tedy většinou). Na rozdíl od té kérky! Dřív jsme takhle rozlišovali drbany, a byla (je) evidence tetování na kartách KZO. Je však pravda, že tetování ze salónu je vydařenější než ta z kriminálu. Případné odstranění je však stejně nákladné jako bolestivé (když jsem miloval Máňu, a pak jsem si vzal Helu).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 17:51:46 11. 06. 2009
Peca.jpg
Tak já myslím, že rozhodující je zdravotní,osobnostní a fyzická způsobilost, jimiž musíš projít.Hlavně se v zákoně o služebním poměru píše, že nesmí být ohrožena dobrá pověst bezpečnostního sboru, což je jedna ze základní povinnosti příslušníka. Záleží na posouzení konkrétní situace služebním funkcionářem.Nakonec když může u firmy dělat kolegyně, která tancovala u tyče jako GoGo tanečnice, proč by to nemohla být kolegyně co má tetování :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio