Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Služba pořádkové jednotky - Moravskoslezský k

Sháním informace o nově se zřizující SPJ v Severomoravském kraji. Kde asi bude sídlit, jestli Ostrava nebo Frýdek-Místek) a kdo nebo kde by mi dali info k výběru k SPJ.. Cokoli o tom víte, tak napište, díky .. :-)
SHREEK :: Datum založení: 11. 06. 2009 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu SUTYN 16:08:18 20. 06. 2009
default.png
Ahoj, nedá mně to, abych nereagoval :-) Byl jsem v krajské pořádkové jednotce, mám kamaráda co slouží na PJ Brno a vím své i něco o práci SPJ a tak mohu i soudit. Brno a ostatní zakládající jednotky nedosáhnou nikdy takové finanční ohodnocení jako v Praze, kde je tato jednotka preferována. Taktéž náplní práce na tom budou zcela jistě jinak a to už jen z důvodu akcí a vytíženosti v Praze, oproti jiným městům. Jen v Brně je jedná o jednotku se samých nastupujících nováčků, kteří mají problémy s pořadovou přípravou, natož s nějakým zákrokem. Jak tady již někdo napsal a to se jim nechci vysmívat, budou to hlídkaři v případě potřeby převlečeni do úderáku. Je jen s podivem, jak se u policie plýtvá a lidi co byli několik let cvičeni v krajských jednotkách, udevzdali veškerou výbavu a techniku a začíná se znova !!! Tohle udělat soukromá firma tak by to finančně neustála, ale policie to je zřejmě jiné kafe.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KOSTA 15:33:35 20. 06. 2009
default.png
bude určitě sídlit tam kde sídlila dříve(než ji brněnstí pražáci na PP rozprášili), tj. F-M, v Ově by museli vystěhovat krajského z kanceláře aby měli místo pro SPJ :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 14:58:55 20. 06. 2009
default.png
a víte proč je praha jiná? Kolik myslíte, že v Praze pracuje Pražáků? Tak jedno procento.. Spočítejte si náklady a asi se budete divit! Samozřejmě nikdo Vám nebrání do Prahy jít sloužit!..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SEEING 12:11:23 16. 06. 2009
default.png
Praha je opravdu jiná!! Vše je jen o penězích u složky se v dnešní době nedá říct, že je tam moc lidí z přesvědčení a ti co tam jsou z přesvědčení tak jim držím palce ať to dlouho vydrží!! :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 00:04:15 16. 06. 2009
default.png
Jistě, na něco přeci nalákat lidi do Prahy musí... a to je je především pro někoho více akce a pro někoho více peněz... budiž všem přáno :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 21-22 19:55:35 12. 06. 2009
default.png
asi tak jak říkáš... vlk se nažere a koza zůstane celá.... ale neshazoval bych kluky co tam dělají, že jsou OHS s protiúderákem, to ne... prostě Praha je jiná, proto tam jsou jiné podmínky... třeba nehodáři jsou v 6 TT, jinde v 5 TT.... PMJ ve 4 TT a na krajích se dělá ta samá práce většinou ve 3 TT... ale to se už tady řešilo taky stokrát...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDYS 17:52:19 12. 06. 2009
default.png
U SPJ v Praze by nezůstal asi nikdo. Proto to do 3TT nikdy nepůjde. U krajů si myslím, že to bude OHS s protiúderovkama. To je celý. Jen to chtěli nějak nazvat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 21-22 17:01:38 12. 06. 2009
default.png
A kdo říká, že 3TT jsou nekvalitní lidé?? to jsem napsal??? myslím, že ne.... k těm četám - skládají se z několika družstev... asi tak... připouštím, že mohu mít malinko zkreslené informace, ale moc tomu nevěřím říkal mi člověk, který ví o čem, mluví... mě zkrátka příjde že je to ze strany vedení trochu bota, připouští, že je problem s narůstajáícím extremismem a tak zřizují nové jednotky, aby tam nehnali lidi od počítačů co slouží na OOP a jsou zároveň v KPJ. to chápu, to je OK, ale proč to má jinak než u SPJ Praha, vžyť ti kluci budou dělat tu samou práci, cvičení, zákroky, předpokládám i dotace a výpomoci jiným útvarům ať už OOP, OHS... prostě jako Praha a proč tedy mají být v 3TT když řadový bojovník v Praze má 5 TT ? navíc SPJ Praha má statut speciální jednotky a tohle budou stálé pořádkové jednotky.... kolik myslíte, že by v Praze zůstalo na SPJ lidí, kdyby šli do 3TT??? a teď do mě...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANBERLIN 12:21:41 12. 06. 2009
default.png
pro 21, 22 : Nevěděl jsem, že v pořádkových jednotkách jsou nějaké čety. Já myslel, že jsou tam družstva. Asi budeš lépe informovaný než já. A co jsem slyšel tak třeba v Jihlavě bylo taky Brněnské SPJ a tam "pár" těch tvých "čet" bylo. A jestli ti si mylíš, že ve 3. TT nejsou kvalitní lidé, tak to se opět mýlíš. A rovněž jsi tím urazil spoustu dobrých četníku v 3. TT, kteří třeba chodí na toto fórum. Jen víc takových jako jsi ty, co umí jen pomlouvat a něco hanit....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDYS 20:19:54 11. 06. 2009
default.png
Podle tabulek budou Okresní SPJ bojovníci ve 3TT, velitelé družstev 4TT a potom tam jsou i 5TT asi pro instruktory a tak. Rozdíl je v tom, že v Praze se ten útvar jmenuje Speciální pořádková jednotka a v krajích se má jednat o Stálé pořádkové jednotky. Možná se na mých informacích, které jsou půl roku staré něco změnilo, ale pochybuju, že se bude jednat o to, že by to byla vyšší třída.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio