Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické testy - tři pokusy

V různých diskuzích jsem pročítal všelijaká rozhořčené názory policistů nad tím, jak jsou snadné dnešní fyzické testy. Včera jsem byl na pohovoru v Brně a dozvěděl jsem se, že nyní má každý tři pokusy. Povim vám - to jsem teda koukal.
ODIUM :: Datum založení: 11. 06. 2009 :: celkem 18 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MISCHELINE 18:05:40 04. 09. 2013
mischeline.jpg
Děkuji, instruktore :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INSTRUKTOR 18:49:27 07. 07. 2013
Instruktor.jpg
Fyzické testy lze opakovat bez omezení počtu pokusů. Pouze psycho. vyšetření v případě neúspěchu na první pokus, lze nejdříve po dvou letech. Jiné varianty nejsou.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MISCHELINE 15:47:32 07. 07. 2013
mischeline.jpg
Prosím, přestaňte tady odbíhat z tématu. Mě by ten počet pokusů u fyzických testů opravdu zajímal. Jeden tvrdí 3, druhý tvrdí neomezeně... Tak jak to je???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOUS 20:55:16 23. 06. 2009
default.png
Věř, že sloužím už dost dlouho na to, abych věděl co říkám. Znám co to jsou výjezdy, co to jsou stálé, sloužil jsem i na PMJ. Zpracovával jsem spisy jako ty a měl jsme toho taky dost, ale vždycky jsem pro sebe něco dělal, nečekal jsem na to, ž mě bude nějakej bojař něco učit, protože jsem věděl, že na ty ulici jsem Já a ne on. Dneska je doba hodně zlá pro policisty, protože sám víš, že útoky,jsou častější a agresivnější. Tak se tě nechci dotknout a práce, kterou děláš si vážím, protože sám vím co to je, ale myslím, že to je trochu výmluva. Pokud budeš jen trochu chtít tak na sobě mužeš makat. Je to jenom na tobě. A u naší firmy musíš počítat s tím, že se budeš muset útokům bránit. A pokud jsi u počítače tak pozor všechno se přece muže změnit a najendou se objevíš na ty ulici a co tam budeš dělat? Koukat nebo utečeš.Ale to je můj názor a nikterak tě nechci urazit nebo napadat.Vím co to je dneska být na obvodě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 16:56:12 17. 06. 2009
default.png
Z jedné strany máš pravdu stou fyzičkou, ale jak píšou kolegové z OOP (viz. Jablonecak) a určitě spousty dalších, chtěl bych jen vědět kde sloužíš a jaké máš zařazení??? Prodože dělat výjezdy na velkém městě stojí zato. A hodin, které ve službě strávíš po šichtě, abys dodělal nápad, tak určitě nemáš moc času a popravdě ani chuti honit fyzičku, kterou u počítače ani nevyužiješ!!!! To je to o čem jsem mluvil níže. Ono jak bylo řečeno níže a dříve být míň práce bylo by čas i na jiné. A co se týče výcviku je to opět na firmě, která má toto zajistit, alespoň podmínky, když toto po policistech požaduje. U nás kupříkladu není ani posilovna a možnost vstupu do určitého sportovního vyžití. Takže zase na zem kolegové!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOUS 21:06:06 16. 06. 2009
default.png
Jenom pár vět. Pokud se jedná o fyzické testy nebo spíše o fyzičku policistů, tak ať si každej šáhne do svědomí jak na tom je. Každej policajt se má starat sám o sebe a pokud chce policajta dělat tak na sobě musí makat a ne čekat každej měsíc jak jednou pujde na tělocvik. Je to na každým.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 23:54:36 15. 06. 2009
default.png
Docela si mě pobavil... výslechy dělá DS ... to jako u vás dělá výslech dozorčí? :o) Že každej dělá něco? Někdy to někde jde... Ale v poslední době to u nás vypadá tak, že ještě než se ráno převléknu do uniformy, tak už 10 minut před svodkou mě DS posílá na nějakou věc. Vemu vše potřebné a vyrazím na místo činu. Zjistím o co jde, sám si udělám šetření v okolí, sám si provedu OMČ a fotodokumentaci a následně si převezu poškozeného na OOP. Zde si v ETŘ založím číslo, vyslechnu si poškozeného. Následně sepíšu OMČ v PC, vytisknu fotodokumentaci, hodim do ETŘ šetření z místa, dodělám drobnosti (dvojlist, sjetiny, svodku, zahajovačku, atp.) a spis předám DS a za tu dobu na mě čekají další dvě oznámení a takto mnohdy jedu dokola až do večera. Někdy se zadaří, že k sobě dostanu kolegu, kterej už slouží třeba i pár měsíců a tak mi udělá šetření z místa a někdy dokonce i OMČ... takovej luxus :-D Není to takhle samozřejmě vždy... ale poslední dobou čím dál častěji. Pokud PČR bude muset sepisovat pořád blbosti typu "krádež popelnice, krádeže či ztráty RZ, očividné vymyšlené krádeže vraků jen kvůli odhlášení na MěÚ" a další ptákoviny, které vůbec nemají smysl a jen všechny zatěžují tolik, že není čas na věci, kde by se dalo něčeho chytit, tak to brzy opravdu dopadne tak, že policisté budou jen kancelářské krysy. Dopravce ubrali nehody se škodou pod 100.000,-Kč na každém z vozidel (50% nehod). Co takhle ubrat něco pořádkové? Ale to jsme trochu odbočili od tématu :-D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 20:33:40 14. 06. 2009
default.png
Tohle byl komentář k fyzickým testům. Civil nejsem, neboj, sloužím čtyři roky, sice žádná sláva přiznávám, ale nevím tedy jak ty často chodíš na tělesnou a střeleckou přípravu, ale jak se říká opakování matka moudrosti. Takže, když většina opravím tedy alespoň Středočeského kraje jde z OOP na tělesné tak to nejsou výkony, které by byli hodny policistů (samozřejmě se ostatním omlouvám, jako vždy všichni nejsou stejní, ale sáhneme si na srdce jaký je to výkon teď a v době kdy jsme se poctivě připravovali na přijímací řízení k P ČR). A o tom ten můj komentář byl.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 21:54:32 12. 06. 2009
default.png
jinak tě tipuju na dalšího zakomplexovaného civila co si zde svými hloupými příspěvky léčí svůj komplex:-) "Též když se konečně dostaneš občas jednou za měsíc na tělesné, tak to u většiny vypadá žalostně. Uběhnout 1 km. nad síly a chuť většiny, nemluvě už o SKPV!" Co dodat? radši snad ani nic..:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 21:48:47 12. 06. 2009
default.png
Si absolutně mimo mísu! Píšeš zde nesmyslné informace a mateš tím ostatní, kteří se zde něco chtějí dovědět! Když něčemu nerozumím, tak o tom rádo by chytře nepíšu,protože pak ze sebe akorát udělám hlupáka jako ty! Výslechy na MOP dělá-DS,zpracovatelé, OMČ-ZVS, hlídková služba- kdo by to byl řekl, hlídkuje v rajónu-dělá tu samou práci co PMJ, OHS, L158! Tuto úkoluje DS a op.středisko. Na OOP dělá každý část z těchto všech činností, jednouduše řešeno!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio