Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

SPJ - Ústí nad Labem

Zdravím všechny kolegy... potřeboval zda někdo nevíte něco bližšího o nově vznikajícím útvaru SPJ v rámci Svč kraje. Zejména v jakých budou PT, kde by měli sídlit, atd. Zda bude nějaké výběrko.... Nerad bych řešil, že je to zbytečná jednotka jako se to probírá v jiném vlákně diskuze... díky
21-22 :: Datum založení: 11. 06. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu 21-22 13:37:45 17. 06. 2009
default.png
díky ti za info... počítám s tím, že to bude stejný model jako v Brně, tedy bojovník v 3TT, VD ve 4TT a instruktoři atd v 5 TT a výše... jde taky o náplń práce, jestli to chtějí udělat tak, že budeš dělat normálně hlídkovou a jednou dvakrát do měsíce bude nějaký výcvik, to asi nemá cenu... taky jsem mluvil s personalistkou v Ústí a ta zatím nic neví... jak říkáš, uvidíme co bude..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 00:34:14 17. 06. 2009
default.png
Jo a dozvěděl jsem se, že by měla sídlit v Litoměřicích...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JABLONECAK 23:37:54 15. 06. 2009
default.png
Prozatím je asi brzy na nějaké podrobnosti... ale už jsem zaslechl od kolegy, co se o to dost zajímal, že Svč. SPJ bude ve třetí platové třídě... prý nejsou peníze. Takže nic moc... Ale dočkejme času, až bude vše černé na bílém

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio