Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

SOG

Tak jsem se prave dozvedel, ze byla s konecnou platnosti rozpustena, dle meho subjektivniho nazoru, nejelitnejsi specialni jednotka co CR kdy mela, co na to rikate?
APU68 :: Datum založení: 12. 06. 2009 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 09:13:34 21. 06. 2009
default.png
..hm, asi budou nějaké erupce na měsíci. nebo to bude tím slunovratem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 02:53:32 21. 06. 2009
honzad..jpg
mno, je to nejaky divny, se shodnout podruhe behem tydne..bysme s tim meli neco delta :-).... ale falkt je ze v podstate je to tak jak pises. Napad sestavit z polniho cetnictva nejakou jakoby bojovu jednotku byl nesystemovy, navic za situace kdy byli nasazovani v operacich, ktere jsou standardne site na miru 601.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 01:24:13 21. 06. 2009
default.png
SOG doplatil na vztahy které panují uvnitř VP, a na svojí domnělou jedinečnost v armádě.Bohužel to nebyla jen mediální masáž TV ZNOVA – z toho co se dostalo na veřejnost díky několika jedincům! Máš nějaký nápad proč takovou „mezinárodní pověst“ nemají prostějováci?! Znám některé kluky z VP co již byli na několika misích jako součást kontingentu a jsou to super „řemeslníci“ (např. pyrotechnici) . Nápad GŠ sestavit v rámci VP takovou „bojovou“ jednotku asi nebyl nejšťastnější, tak že dopadli jak dopadli. V profesionální armádě (všude ve světe) obcházet velitele (služební postup) a psát stížnosti se prakticky rovná profesní sebevraždě (byť by to byla pravda).Tak to prostě funguje už jen kvůli udržení kázně! O moc lépe nedopadla ani část „vrtulníkářů“,“ poté co napsala dopis „ radarové pěnici“.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu R489 22:59:02 20. 06. 2009
default.png
No ono hlavně to co proběhlo TV Noha byla jen medialní masáž jak to tahle televize umí.Doporučuju si o SOGu něco zjistit než z nich začnu dělat bandu posránků nebo lidí co neposlouchaj rozkazy ;) jen taková zajimavost:Odstřelovači SOGu se stali letos mistry světa v jednotlivcích i društvech vojenských i policejních složek.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 11:56:21 12. 06. 2009
Out.jpg
Ještě jsem zapomněl dodat, že souhlas s Pimem. To co se rozmazavalo v novinach nebyla chyba "mužstva". Ti kluci mají kuráže víc než dost.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 11:54:52 12. 06. 2009
Out.jpg
Někteří kluci ze SOGu najdou uplatnění u 601. skupiny speciálních sil. Někteří u odborných složek VP (ochrana osob atd.) Osobně si myslím, že byla chyba směřovat tuto jednotku i na "aktivní" bojové mise. Mohla klidně plnit "jen" úkoly speciální jednotky pro ochranu VVIP osob. Ale je to jen nazor a zas tak do toho člověk nevidí. Každopádně trošku souhlas že sem to moc nepatří:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIM-BURGER 11:08:15 12. 06. 2009
Pim Burger.jpg
Myslel jsem samozřejmě, že kdyby chtěli bojovat hubou, tak dělají pochůzkáře v Praze u PČR. A samozřejmě nic proti pochůzkářům v Praze, ale u SOGu je přece jen trošičku jiná práce a trošičku jiné nebezpečí a když si na www.army.cz prolistuješ, co všechno dělají, tak máš pak místo hrdinských keců spíš chuť zalézt pod peřinu a třást se tam strachy a hanbou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MENTEZ 11:06:05 12. 06. 2009
default.png
Nemyslím si, že by bylo vše tak jednostranné, jak píší noviny... Na SOG v zahraničí pějí jen chválu, myslím si, že nejde o to, jaké měli výsledky venku, ale o politiku, která se vaří tady v republice... A hlavně by chtělo zapátrat, kdo loboval nejvíce za zrušení SOG. Jestli třeba není někde v pozadí celé současné situace nevraživost bývalého šéfa druhé elitní jednotky ČR, který je teď šéfem VOZ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STARK 11:03:27 12. 06. 2009
default.png
Souhlasím s Pimem. Určitě to nejsou bojovníci jen hubou. A k tématu: myslím si, že je to docela škoda.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 11:00:32 12. 06. 2009
default.png
no pochůzkáře asi horko těžko, pač jsou součástí VOJENSKÉ policie,víš??

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio