Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Práce u PČR v Praze

Hezký den, nabídla se mi možnost práce v Praze buď u dopravky nebo u SKPV. Mohl by mi někdo vysvětlit jaké např.ubytování přichází v úvahu. Jelikož nejsem z Prahy musel bych asi využít ubytovnu. Má s tím někdo zkušenosti? Případně jaké do jaké tarifní třídy bych na SKPV spadal? Děkuji za odpoověď.
PILNIK :: Datum založení: 12. 06. 2009 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PILNIK 09:52:34 14. 06. 2009
default.png
Chtěl jsem se jen zeptat, jestli máte někdo zkušenostis příchodem do Prahy na kriminálku z jinýho kraje. Prostě mi náborářka nabídla místo v Praze. Asi by se jednalo o tu stáž. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 21:40:51 12. 06. 2009
default.png
v pravo nahoře okénko "vyhledávání" a tam si zadej co potřebuješ zjistit..je to složité, vím, ale kdyby byl jakýkoliv problém, rád poradím:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio