Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

90/60/90 blondýna hledá právě tebe na sex!

Dobrý den ve spolek.. Chtěl jsem Vás, požádat o pár drobných informací, týkajících se přijetí, uchazeče se zdárně ukončeným bakalářským studiem. (někde jsem zaslechl či četl, že se nedělají žádné nebo jen minimální rozdíly mezi jím a magisterským..) a ještě kdybych mohl požádat o malou soukromou prognózu každého z Vás o budoucnosti policie ČR. (zhruba tak za 3-4roky to je doba ukončení mého studia :P) a Ano jsem ten mladý nevyzrály balík z venkova,kterému je 19 let a má tYpYcký ostravsky přízvuk. A než někoho napadne okřiknout, mě abych si přečetl ostatní posty v ostatních diskuzích.. tak už se stalo. Ale stejně ste mě milí zlatí neodradili. (mějte mě rádi, když sem řekl můj plán své přítelkyni, plakala. Když sem ho rekl otci, řekl že sem blbec :D) Děkuji za věcné odpovědi všem zůčastněným. (omlouvám se za název postu, ale myslem jsem že se na něj chytne dost potencionálních korespondentu. Snad se chytne i paní Zuzana)
SINTHOR :: Datum založení: 09. 03. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 21:04:22 25. 03. 2008
default.png
je docela jednoduchá: - zkušení četníci terénu jsou skoro všichni pryč, ten zbytek neutekl jen proto, že nemá kam, protože díky svému vzdělání z civilu nic jiného neumí. Až na opravdu jedince na celém okrese na to všichni kálí. Teď do toho přijdou nováčci ze škol ve věku 19-ti až 20-ti let, puberťáci. Začne průser za průserem takových kvalit, že nějaký Krejčíř na Seychelách je pohádka pro dospívající křehule. Nikdo nebude chtít dělat už lautr vůbec nic, tihle mladí se vyfaulují se spoustou starších kolegů ven a dojde ještě horší krize - ty následující mladé už nebude mít vůbec kdo učit. Co je učí starší frustrovaní četníci dneska už to je hóoódně špatné, ale až jim nebudou ani tihle moct říct, jak se aspoň z průšvihů vylhat....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZUZANA 13:31:59 10. 03. 2008
default.png
..nechytne-paní,teda slečna Zuzana není na ženy! :o))) Ale musela jsem sem nakouknout,abych věděla,kdo tady brunetce leze do zelí :o))).. Jinak opravdu nevím,proč zde vkládáte Vy potencionální uchazeči neustále stejné či podobné příspěvky a dotazy-to jste opravdu tak líní si to zpětně najít?..Ale policie líné figury nepotřebuje.. :o) A propo,než Ty dostuduješ,tak se třeba ještě vše změní ( kéžby!doufejme! ),takže Ti vlastně ani dost dobře odpovědět nemůžeme..pápá.. :o)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MORAVAN 23:01:30 09. 03. 2008
default.png
Otec měl pravdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)