Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

úraz

Chtěl jsem se zeptat.Měl jsem úraz v březnu a jsem už tři měsíce doma a ještě tak tři až čtyři budu,protože jsem si přetrhl achillovku na pravý noze.A teď teda můj dotaz, jestli jste se někdo nesetkal třeba u kolegy nebo se něco nedej bože stalo Vám, tak jestli dělali vedoucí problémy, mám strach, že dostanu výpověd až se budu chtít vrátit do práce.Práce u Policie mě přirostla k srdci a nedokážu si to bez ní představit.Díky za Vaše názory.S pozdravem Petrik
PETRIK :: Datum založení: 18. 06. 2009 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DRAK 23:25:45 18. 06. 2009
default.png
Sám jsem měl taky přetrženou achilovku asi před šesti roky, marodil jsem s ní jen tři měsíce. Srostlo to dobře a dnes dělám tělesný a ostatní v pohodě nemá to u mě vliv na výkon ve službě, tak nevím proč se bát o flek u PČR. Je otázkou jakou budeš mít hybnost nohy a jestli si budeš hodně stěžovat hlavně při tělesných si budeš opatřovat lékařské potvrzení, že nemůžeš provádět určité cviky, tak můžeš být poslán na lekářský přezkum zdravotní způsobilosti. Přeji brzké uzdravení bez následků.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 23:02:13 18. 06. 2009
default.png
Myslím, že tě trestat nebudou, není důvod. Tak se ti stal pracovní úraz a co jako?! Dokonce u nás v JmK, pokud by ti úraz zanechal trvalé následky, nabídnou ti jiné místo, třeba kancelářské, kde nepotřebuješ mít perfektní zdrav. způsobilost. Ale určo tě nikdo za pracovní úraz nevyhodí, to ani omylem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 19:19:07 18. 06. 2009
default.png
Za co bys dostával výpověď? Nemáš se čeho bát, protože pokud ti achillovka sroste v pohodě a nezanechá tvé zranění trvalé následky, tak jsi zdravotně způsobilý k výkonu zaměstnání a tím nějaká další dohady končí. Úraz se může přihodit každému a jen blázen by tě za to nějakým způsobem trestal. Toť můj názor

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio