Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kolegové, stydím se za Vás!!!!

Tak z těhle smetáků a ubožáků, kteří si říkají policisté se mi dělá špatně!! Kolik policajtů musí odvádět dobrou práci, aby to všechno jeden pitomec pošlapal! Takže pro kolegu v bílé brigadýrce na videu: JE MI Z TEBE NA ZVRACENÍ!! www.novinky.cz/krimi/172105-policiste-si-nakladali-basy-piva-z-havarovaneho-kamionu.html
KAPESNICK :: Datum založení: 24. 06. 2009 :: celkem 56 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HONZA158 22:32:53 04. 08. 2009
default.png
Mluvil sem před pár dny přímo s jedním aktérem z té asistenčky, ten mi sám potvrdil,že jakmile přijeli na místo policajti,dohodli se s řidičem,že škoda jde z pojitky,tak si to mají klidně vzít,policista prý trval na tom,že si nejdříve naloží ty basy k sobě do auta,pak asistenčka a následně si auto prý naplnili i hasiči..tak to bylo..jsou 100% viní!bohužel

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 22:59:46 11. 07. 2009
default.png
hm, tak to je tedy vrchol stupidity..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MAYKL83 00:25:57 09. 07. 2009
default.png
slyšel jsem, že byl od policie odejit rozkazem. Prej si zažádal o odchod, ale že ho propustili rychleji, než to vůbec sepsal. A že to byly většinou nealkoholický piva...ale to ho neomlouvá, samozřejmě...Takže po více než 20 letech služby docela ostuda, ovšem špatní jsme díky němu asi ym všichni že?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VENCAA4 15:53:23 07. 07. 2009
default.png
a ví někdo jak to dopadlo?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X-SAT 21:09:12 27. 06. 2009
X-sat.jpg
Tuto nepříjemnou záležitost již šetří Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 19:16:01 27. 06. 2009
default.png
na vw clubu se na tohle téma diskutuje taky, ale reakce jsou ve velmi drtivé většině silně v prospěch těch dopraváků. To čumím!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 20:42:54 26. 06. 2009
default.png
Teda...mno asi už se tu ta diskuze ukončila, ale já si stejně nemůžu pomoc a napsat co mám na srdci. Přečetl jsem všechny příspěvky a doufám, že ten od "poldíka" je pravdivý a tento policista již u firmy není. A dál nechápu jak někdo může tvrdit, že ty basy nebrali, teda pardon NEKRADLI !!! protože to video je úplně jasný :-( ... z tohohle semi chce fakt brečet. Jestli to někteří z vás nevidí a opravdu si myslí, že to bylo jinak, tak dejte vědět, sejdem se na kafe, vezmu booka, pustíme si to video a probereme to, ale myslím si, že každému rozumně uvažujícímu člověku je jasné co se tam stalo. Jen můj názor, nikomu nevnucuji, s nikým se o něj přít nebudu, jen mi to fakt nedalo. TO Marek: Jejda, to je služební slib? Mi ještě měli přísahu: "Slibuji, že budu čestným, statečným a ukázněným příslušníkem Policie České republiky. Své síly a schopnosti vynaložím ve prospěch společnosti tak, abych chránil práva občanů, veřejný pořádek a bezpečnost a ústavní zřízení České republiky, a to i s nasazením vlastního života. Tak přísahám!" Myslím, že to bylo takhle :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 20:20:21 26. 06. 2009
default.png
Jsme jenom lidé, a tak velká firma jako PČR, je to prostě mnoho lidí různých vlastností. Určitě i v jiných firmách, daleko menších, jsou lidě kteří se dopouští skutků, které vlastní firmu jakýmkoliv způsobem poškozují. Ovšem natáčet výčepního jak okrádá lidi o špatně natočené pivo, anebo elektrikáře jak "fasuje přebytečnou" měď, to asi pro natočení není zajímavé. SAmozřejmě nechci hájit takovou blbost, která byla natočena.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILOUS 20:01:30 26. 06. 2009
default.png
Asi k tomu není co dodat, koukal jsme na to, a opravdu "kolegy" nechápu. Sebrat pivo z kamionu, ještě na tak frekventované silnici? To fakt nejde pochopit.Jak píšou ostatní zas nám dávaj co zabrat. Mám k tomu pouze svoji uvahu. Všichni by si měli uvědomit že i když mám člověk na sobě uniformu, je to jenom člověk a každý si za své chování odpovídá sám. neznamená to, že jsou všichni stejní.Takže není možný házet všechny do jednoho pytle.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 19:22:43 25. 06. 2009
default.png
samozřejmě mně to chlapi v práci dávají sežrat, takže i kdybyste chtěli mundůr svléct, stejně neuniknete!!! :D Je ale fakt, že už dva roky žiju úplně jiný život, klídek, pohoda, moc práce.... V práci v jednom kuse řezačka nějaké švandě, je mi horko jdu do trička nebo kraťásků, je mi zima navleču se jak chci a co chci. Když je toho počasí moc, prostě s tím seknu. Skončím v práci, jdu makat na domek nebo na fušku. Nemusím se bát kdo mě kdy bude volat něco předělávat, kdo si kde bude stěžovat... Když jsem utahaný jako dneska po třech dnech omítání na domku v kuse, baštím, sedím u komplu a buď něco vyřizuju nebo sleduju filmy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)