Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Povodně 2009

Převzato ze stránek www.ubs-mv.eu Povodně 2009 Kdo má zájem pomoci na dálku, pošlete svých 30,-Kč formou sms: DMS POVODNE09 na 87777 (zašťiťuje Člověk v tísni) www.darcovskasms.cz Ano, pod tento příspěvek se podepisuji a prosím všechny policisty, hasiče a další příslušníky bezpečnostních složek kteří čtou tyto stránky, aby na konto Člověk v tísni zaslali sms a pomohli tím našim občanům. Dostanete zpětnou sms o vašem příspěvku, tak se prosím nebojte. Pokud budete tak hodní, pošlete tuto zprávu všem vašim přátelům. Také jsem tak učinil a všem co se chystají moc děkuji. Předseda Unie bezpečnostních složek MV Bc. Plechatý Miloš
UBS-MILOS :: Datum založení: 25. 06. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PINDIAN 15:15:26 26. 06. 2009
default.png
To nebylo myšleno, aby to odradilo lidi, kteří rádi pomůžou, jen šlo o zamyšlení poskytovatele této služby. Spousty pomocných organizací je též dotováno státem. Počítek orientačně když je nás v ČR 10 mil. 3 mil. lidí pošle DMS, někdo i vícekrát. Už jsou to opět fin. dary kdy částka by pomohla opět v prvotní pomoci x lidem. Šlo pouze o toto zamyšlení. Jinak samozřejmě i já se připojuji k pomoci a nebudu sám. Doufám, že tímto jsem nikoho neodradil. Za toto se omlouvám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHAL 06:48:48 26. 06. 2009
michal.jpg
Pravda, tři koruny z té DMS se sice odečtou, ale netřeba za tím hned vidět vypočítavost poskytovatele. Administrace toho všeho prostě něco stojí. Deset procent z darované částky je na poměry fakt málo, je běžné, že různé pomáhající organizace utratí za režii z darovaných peněz mnohem víc - takže bych to neviděl tak černě. Byla by škoda, kdyby takovýhle povzdech někoho odradil. Takže znovu - odečtení těch tří korun není "vypočítaný zisk", jak tady píše pindian, ale jsou to nutné náklady na provoz celé služby.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PINDIAN 21:58:31 25. 06. 2009
default.png
V tomto případě se najde mnoho lidí kdo rád pomůže. Osobně mě, ale vadí, že peníze jsou zasílány potřebným a z každé SMS je odebrán poplatek 3,-Kč. V počtu lidí co pomůžou tak je to zase vypočítanej výdělek nad (chudáky), kteří přišli někteří úplně o vše. Nechápu, že se této částky nezřeknou v případě takovéto pomoci potřebným!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FAIRNESS1984 21:18:35 25. 06. 2009
default.png
SMS jsem jiz poslal, myslim, ze je to to nejmensi co clovek muze pri teto tragedii udelat. Byli jsme s kolegy v Jesenikach n. Odrou od vcerejsi noci do dnesnich dopolednich hodin a musim rict, ze je to opravdu strasne. Jsem moc rad, ze jsme mohli tem lidem nejakym zpusobem pomoci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTAS2 20:37:05 25. 06. 2009
default.png
SMS samozřejmě pošlu, ale co mě spíš štve více, že nevím, komu bych se mohl ozvat s tím, že bych rád klukům v práci pomohl. Jsem policista z blízkého okolí a byl bych ochoten i ve svém volnu pomoci, ale nevím na koho se obrátit???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio