Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

PRO POSLANCE A PANA MINISTRA

Podle návrhu reformy policie trestnou činnost policistů by měla společně s trestnou činností celníků a příslušníků vězeňské služby vyšetřovat Generální inspekce bezpečnostních složek, která bude podřízena vládě, z tohoto důvodu by nebylo od věci, kdyby trestnou činnost poslanců a členů vlády, šetřila inspekce, která by byla podřízena jen policejnímu prezidentovi, kdy členem inspekce, by se vždy stal i policista, který byl svědkem protiprávního jednání poslance či člena vlády, přece když nemůže policistu šetřit policista, nemůže poslanec šetřit poslance. Případů, kdy poslanci a členové vlády porušují zákon, je jak všichni policisté ví podstatně více, než případů, kdy tak činí policisté. Mám jen obavu, že z výše uvedeného důvodu budeme muset volit každý rok.
POLICIE :: Datum založení: 09. 03. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BAJRAS 00:17:12 10. 03. 2008
Bajras.jpg
Uvítal bych, kdyby byla zřízena inspekce oné generální inspekce, co kdyby se dostal některý z generálních inspektorů vyšetřujících policisty do křížku se zákonem a nechal se zkorumpovat. Pak by bylo vhodné zřídit inspekci inspekce generální inspekce atd. Nikdy nevíte, kdo poruší zákon a nad vším by samozřejmě nemohla být vláda, co kdyby někdo z vlády byl zkorumpovaný (jistě se tomu tak neděje :-) no a pak by bylo vhodné, aby se ten kolotoč opět vrátil k obyčejnému policistovi - kriminalistovi, který by mohl vyšetřovat nejvyššího z nejvyšších generálních inspektorů inspektorů, aby byla zajištěna "objektivita".....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio